Fontanny czekoladowe domowe

Fontanny czekoladowe to urządzenia, za pomocą których serwowana jest płynna czekolada lub inaczej fondue. Mają one kształt stożka pokrytego schodkami, po których spływa czekoladowy wodospad nieustannie podgrzewany od wewnątrz. Można w nim zanurzać różne produkty spożywcze, takie jak truskawki, orzechy, pianki i ciasteczka. Fontanny czekoladowe są relatywnie późnym wynalazkiem — w latach 90 były spotykane głównie w salach hotelowych. Mogą więc kojarzyć się z wystawnymi imprezami osób ze sfer wyższych. Dzisiaj jednak okazuje się, że mogą one zagościć u każdego. W ofercie mamy wyjątkowe modele fontann czekoladowych.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dlaczego warto zaopatrzyć się w fontannę czekoladową?

Fontanna czekoladowa to atrakcyjny dodatek do każdej imprezy lub spotkania. Komunie, urodziny i śluby to zaledwie kilka przykładów przyjęć, w których uczestniczą dzieci. A one przecież kochają słodycze! Fontanna czekoladowa wyróżnia się efektywnością podania słodkich przysmaków i dostarcza uśmiechu młodym uczestnikom. Ponadto, rodzice mogą przy okazji łatwo zachęcić dzieci do jedzenia owoców, co dostarczy im wartościowych składników odżywczych. W naszej ofercie znajdą Państwo zestawy z już pokrojonymi i podanymi w ciekawej formie owocami. Nie należy się też martwić, że dziecko się oparzy. Mechanizm podgrzewający utrzymuje czekoladę na optymalnym poziomie płynności.

Kameralne spotkania we dwoje również mogą obywać się w towarzystwie czekoladowej fontanny. Dzięki niej randka w unikatowej atmosferze będzie niezapomniana. Dorośli wcale nie różnią się tak bardzo od dzieci, uwielbiają słodycze zwłaszcza podane w nietuzinkowej formie. Czekoladowa fontanna to oryginalny dodatek do kolacji, którym możesz wywrzeć duże wrażenie na drugiej połówce.

Fontanna to również duża wygoda dla organizatorów imprez czy gospodarza domu. Zwykle jest tyle spraw, o które należy zadbać! Czy wystarczy dla wszystkich tortu? Czy talerze są dobrze umyte? Kiedy podać kolejne danie? Czekoladowa fontanna daje wytchnienie ze względu na swoją prostotę i fakt, że każdy gość może obsłużyć się sam w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest mechanizm podgrzewający. Nie trzeba martwić się o odpowiednią temperaturę przekąski. Istnieje również możliwość wynajęcia obsługi, co czyni to przedsięwzięcie niezwykle prestiżowym.

Uczyń swoje przyjęcie unikatowym. W dobie mediów społecznościowych, imprezy okolicznościowe swoją świetność przeżywają w późniejszych etapach, już po ich zakończeniu. Większość gości publikuje zdjęcia i filmy w towarzystwie innych uczestników, ale również na tle wystroju i akcesoriów wnętrza. Fontanna czekoladowa może być hitem twojego przyjęcia, a goście na pewno będą dobrze się bawić podczas fotografowania.

Warto dodać, że nasze fontanny mogą być skomponowane z różnymi smakami i kolorami czekolady. Dzięki temu mogą stać się barwnym dopełnieniem wystroju wnętrza podczas wydarzenia. Skomponowane z dodatkami takimi jak palmy owocowe czy podświetlane podesty sprawią, że wasi goście na zawsze zapamiętają te chwile.