Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Balonowa niespodzianka

Dziesiątki balonów wzlatujących w niebo wprost z otwartego właśnie, wielkiego prezentu to niesamowity widok, którego na pewno nikt nie zapomni szybko. Dlatego właśnie balonowa niespodzianka wzbudza tak wielkie zainteresowanie wśród organizatorów ślubów. Wykorzystać ją można również z okazji innych imprez – urodzin, rocznic, otwarcia firmy i wielu innych. Sposobów na wykorzystanie balonowej niespodzianki jest wiele, a ogranicza je tylko wyobraźnia.

Czym jest balonowa niespodzianka?

Balonowa niespodzianka to wielki, bardzo starannie wykonany prezent. Do jego wykonania używane są najlepsze materiały dekoracyjne – tak, że samo opakowanie robi duże wrażenie. Jednak najlepsze kryje się wewnątrz, a prezent – jak to prezent – ujawnia swoją tajemnicę dopiero po otwarciu. Kiedy otworzymy pudło, z wewnątrz wylatuje ogromna ilość balonów, które natychmiast wznoszą się wysoko do nieba. Przy lekko wietrznej pogodzie balony natychmiast rozwiewają się i tworzą niesamowity, robiący ogromne wrażenie widok.

Wszystkie balony mają średnicę 30 centymetrów i mogą mieć różne, dowolnie wybrane przez zamawiającego kolory. W ofercie znajdują się balony różnego rodzaju, a co do ich ilości – dostępne są różne warianty. A co najważniejsze – w balonowej niespodziance można ukryć coś jeszcze. Co dokładnie? To zależy od nas i charakteru imprezy, na której znajdzie się balonowa niespodzianka.

Niespodzianka z balonów na wesele i ślub

Balonowy prezent to doskonały pomysł do wykorzystania podczas ślubu. Może na przykład czekać na państwa młodych przed kościołem, po ceremonii zaślubin. Zaskoczeni młodzi mogą nie spodziewać się takiej atrakcji, a więc prezent może być dla nich prawdziwą niespodzianką. Do takiej okazji zdecydowanie najlepiej pasują balony w kształcie serc. Unoszące się nad okolicą ich duże ilości na pewno przyciągną uwagę nie tylko gości, ale i wszystkich, którzy znajdą się w pobliżu – ogłaszając całemu światu wejście młodej pary w związek małżeński. Oczywiście kolorystyka zarówno prezentu, jak i balonów może być wybrana dowolnie, ale najlepiej jeżeli będzie ona odpowiadać dominującym kolorom dekoracji kościoła (albo Urzędu Stanu Cywilnego) podczas ślubu.

Balonowa niespodzianka to również doskonały pomysł na wręczenie prezentu podczas przyjęcia weselnego. Państwo młodzi mogą być na przykład zaproszeni w pewnym momencie wraz z gośćmi na zewnątrz, w celu prezentacji niespodziewanego prezentu. Po otwarciu wylecą z niego balony, ale znaleźć się może również coś więcej – właściwy prezent, na przykład od rodziców.

Niespodzianka z balonów na urodziny i rocznicę

Tego rodzaju balonowy prezent może być również doskonałym pomysłem na urozmaicenie urodzin. Zwłaszcza te osiemnaste wydają się być okazją wartą specjalnej oprawy – w końcu nie codziennie wchodzi się w dorosłe życie. Tak samo jak w przypadku wesela, również i tutaj pośród balonów znaleźć się może właściwy prezent. Imprezą, którą niespodzianka z balonów również może uświetnić jest na przykład okrągła rocznica ślubu. Prezent tego rodzaju wręczony rodzicom przez dzieci nie tylko pozostawi dobre wspomnienia, ale również sprawi dużo radości.

Balonowy prezent na wielkie otwarcie

Istnieje wiele okazji, których uświetnieniem może być właśnie taki balonowy prezent. Jedną z nich może być akcja marketingowa związana z otwarciem sklepu, firmy, czy dowolnego innego miejsca. Niespodzianka z balonów to doskonały sposób na to, żeby przyciągnąć uwagę mieszkańców okolicy, a może nawet lokalnych mediów. Wewnątrz ukryć można drobne upominki dla uczestników otwarcia, albo zaproszonych gości.

Piękne balony w dzień i jeszcze piękniejsze w nocy

Wielka ilość balonów wzlatujących w niebo z otwartego pudła to doskonały widok w dzień – zwłaszcza jeżeli balony są kolorowe, a pogoda dopisuje. Może to być jednak również ciekawy sposób na uatrakcyjnienie imprezy w ciągu nocy. Świetnie nadają się do tego balony z lampkami LED. Lampki takie doskonale oświetlają cały balon i sprawiają, że w niebo wzlatują nie zwykłe balony, ale dziesiątki rozświetlonych i kolorowych kul, widocznych jeszcze bardzo długo.

5/5 - (1 vote)