Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Łódź

Z fontanną czekoladową, serową i alkoholową imprezy nabierają nowego wymiaru Popularnymi produktami, po które zdecydowana większość osób powszechnie sięga, są czekolada, alkohol i sery. W przypadku ich wszystkich można obecnie liczyć na szeroki wachlarz wyboru, przebierać w smakach, dopasowując je do swoich osobistych preferencji. Zwykle mamy do nich dostęp na co dzień, wobec czego nie są czymś niezwykłym. Można jednak nadać im zupełnie nowego znaczenia, wystarczy zmienić sposób ich podania na bardziej oryginalny. Idealnie sprawdzają się tutaj fontanny czekoladowe, serowe i alkoholowe. Spotykane są coraz częściej na przeróżnych przyjęciach – rodzinnych, publicznych i biznesowych. W ich przypadku mówi się o nieprzeciętnej atrakcji pełniącej funkcję zarówno użyteczną, jak i dekoracyjną. Warto po nie sięgać niezależnie od okazji ze względu na ich uniwersalność.

Dlaczego warto wynająć fontannę czekoladową?

Uniwersalność czekolady sprawia, że znalazła ona szerokie zastosowanie i można po nią sięgać niezależnie od okazji. Tym bardziej, że występuje w różnych formach, dzięki czemu można za jej pomocą stworzyć wielorakie słodkości, dopasowując do swoich potrzeb i preferencji. Klasyczna tabliczka czekolady czy pralinki to podstawa, ale mamy też przeróżne polewy i nadzienia czekoladowe oraz szereg innych produktów. Czekolada może grać pierwsze skrzypce lub stanowić tylko dodatek. Dużą popularnością cieszą się wafelki, owoce czy migdały w czekoladzie. Po stopieniu tabliczki uzyskujmy płynną czekoladę, którą można wykorzystać w dowolny sposób. Pozostając w temacie płynnej czekolady, nie można pominąć fontanny czekoladowej, czyli niecodziennej atrakcji, która nada charakteru każdemu przyjęciu. Coraz więcej osób decyduje się na wynajem tego typu urządzeń w Łodzi, dzięki czemu można mieć pewność co do tego, że zaproszeni goście będą pozytywnie zdziwieni i wręcz zachwyceni. Już na odległość czuć niesamowity zapach płynnej czekolady, która zdaje się być jak lawa wypływająca z aktywnego wulkanu. Nie sposób wręcz przejść obok niej obojętnie, rzuca się w oczy już z daleka.

Na każdej imprezie stanowi jedną z głównych atrakcji. Nie sposób wręcz powstrzymać się przed skosztowaniem przekąski skąpanej w wybornej czekoladzie, a na jednej nigdy się nie kończy. Tym bardziej, że w przypadku fontann sięga się wyłącznie po wysokiej jakości czekoladę belgijską, która zdecydowanie odbiega swoim smakiem i aromatem od tego, co znajdziemy na sklepowych półkach w popularnych dyskontach spożywczych. Kto nie lubi gorącej czekolady, która rozpływa się w ustach, przyjemnie drażniąc kubki smakowe? Jeśli ktoś myśli, że jest to atrakcja typowo dziecięca, mocno się myli, gdyż dorośli bardzo chętnie wracają do stolika, gdzie czeka na nich szereg przystawek, które można zatopić w tej płynącej słodyczy. Od wieków czekolada uznawana jest za prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Dawniej była towarem luksusowym, obecnie można kupić ją w dowolnym momencie, stała się powszechnie dostępna i w przystępnej cenie. Jeśli jednak chcemy spróbować czegoś naprawdę wyjątkowego, czas skierować swoją uwagę w stronę fontanny czekoladowej.

W przypadku czekoladowej fontanny stosuje się wyłącznie najwyższej jakości czekoladę, specjalnie wyselekcjonowaną. Charakteryzuje się sporą zawartością kakao, ma intensywny aromat i głęboki smak. To co jest najważniejsze w każdej czekoladzie, to właśnie masa kakaowa – im jej więcej, tym lepsze są walory smakowe. Do dyspozycji mamy nie tylko czekoladę deserową, mleczną czy białą. Mnogość smaków sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli chcemy zaskoczyć gości czymś nieszablonowym, można załadować fontannę czekoladą truskawkową, pomarańczową, limonkową, karmelową czy cappuccino. Nie trzeba przecież ograniczać się wyłącznie do klasycznych rozwiązań, goście z pewnością docenią i zapamiętają taką nietypową atrakcją. Wokół fontanny czekoladowej można poukładać przeróżne przekąski do moczenia w tej płynnej słodyczy. Prym wiodą owoce, ale świetnie sprawdzą się też bezy, paluszki, wafelki, rurki, kruche ciastka, biszkopty, pianki marshmallow.

Wynajem fontanna alkoholowych Łódź

Postawienie butelek z różnymi alkoholami będzie mało efektowne, dlatego jeśli chcemy nadać imprezie niebanalnego charakteru, warto pomyśleć nad bardziej oryginalnym sposobem podania wysokoprocentowych napojów. Z pomocą przychodzi fontanna alkoholowa, z której na bieżąco będzie spływał dowolny płyn. Nie musi wcale to być nawet alkohol, ale też napój bezalkoholowy typu sok czy koktajl. Można oczywiście napełnić fontannę czystym alkoholem, a obok niej ustawić na stole soki, syropy barmańskie i kostki lodu. Każdy będzie miał okazję do samodzielnego zrobienia sobie drinka zgodnie z własnymi preferencjami. Jeśli chcemy ułatwić gościom wybór, można zaserwować im gotowe drinki, przegotowane wcześniej, przez co nikt nie będzie musiał zawracać sobie głowy ich mieszaniem. Jedyne co będzie potrzebne wtedy to jakieś szkła – eleganckie lub o ciekawej formie. Abstynentom można z kolei przygotować soki i koktajle owocowe, wraz z rożnymi dodatkami do nich, aby również mogli sobie zrobić coś w rodzaju drinka, tyle że bezalkoholowego. Wynajęcie takiej fontanny w Łodzi nie wiąże się z wysokimi kosztami, a organizator przyjęcia będzie mógł zaskoczyć czymś niecodziennym swoich bliskich, znajomych, pracowników czy kontrahentów.

Kupić czy wynająć?

Fontanny czekoladowe, serowe czy alkoholowe są urządzeniami powszechnie dostępnymi w sprzedaży, wobec czego można je bezproblemowe kupić. Często jest to jednak mało opłacalne ze względu na wysokie koszty. Nie ma sensu narażać się na takie wydatki, jeśli potrzebujemy fontanny tylko jednorazowo na konkretne przyjęcie. Dużo wygodniej, szybciej i taniej będzie wynająć dokładnie takie urządzenie, jakiego potrzebujemy w danym momencie. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Co więcej, można zdecydować się na wynajem z profesjonalną obsługą – dzięki temu organizator imprezy będzie miał pewność co do tego, że wszystko przebiegnie pomyślnie, a on w pełni poświęci swoją uwagę zaproszonym gościom

4.8/5 - (14 votes)