Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Kraków

W Krakowie możliwe jest wynajęcie niecodziennych atrakcji, które idealnie sprawdzają się na każdej imprezie. Mowa jest tutaj o fontannach czekoladowych, serowych i alkoholowych. Jeśli chcemy podać te popularne specjały swoim gościom w niecodzienny sposób, tak aby zrobić na nich piorunujące wrażenie, warto sięgnąć właśnie po tego typu urządzenia. Koszt ich wynajęcia nie zubożeje naszego portfela, a uzyskane efekty będą zachwycające. Stanowią one niebanalną dekorację, obok której nie można po prostu przejść obojętnie. Ręka sama idzie w kierunku znajdujących się obok przekąsek, które można zamoczyć w płynnej czekoladzie czy amitotycznym serze. Nie mówiąc już o kolorowych drinkach, podświetlanych dodatkowo, co jeszcze bardziej potęguje efekt.

Dlaczego warto wynająć fontannę czekoladową?

Czekolada to uniwersalna słodkość, którą lubi praktycznie każdy. Tym bardziej, że do dyspozycji mamy wiele jej wariantów – mniej lub bardziej słodkie, z dodatkowym nutami smakowymi. Nie trzeba poprzestać na tym co znane, czyli na czekoladzie deserowej, białej czy mlecznej. Są one oczywiście klasyką, która zawsze się sprawdza, ale równie dobrze można zaskoczyć gości czymś niecodziennym. Fontanna z czekoladą limonkową, karmelową, cappuccino, pomarańczową czy truskawkową? Takie rozwiązanie z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Każdy przecież lubi próbować czego nowego, a impreza będzie do tego świetną okazją. Na co dzień możemy mieć pewne opory do objadania się łakociami, ale na przyjęciu nie ma miejsca na żadne wyrzeczenia. Tym bardziej, że nie odbywają się codziennie, a ich celem jest świetna zabawa. Pamiętajmy też, że wysokiej jakości czekolada, bogata w kakao jest źródłem wielu wartościowych składników odżywczych, dlatego jej spożywanie wyjdzie nam na zdrowie. Powszechnie wiadomo, że czekolada jest afrodyzjakiem, poprawia nastrój, zwiększa poczucie zadowolenia.

Fontanna czekoladowa prezentuje się bardzo efektownie, wobec czego samo patrzenie na nią jest bardzo absorbujące. Dodatkowo można podejść i spróbować, przekonując się, że niezwykły widok przekłada się na niesamowite doznania smakowe. Płynna czekolada spływa od góry do dołu, podnoszona jest ponownie na górny poziom, co wygląda bardzo zjawiskowo. Przyjemnie ciepła czekolada to atrakcja całoroczna, ale najmilej widziana będzie w okresie jesienno-zimowym, kiedy szukamy sposobu na rozgrzanie się od środka. Taka fontanna czekoladowa może działać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, w zależności od wybranego modelu. Wynająć możemy urządzenie idealnie dostosowane do wielkości przyjęcia i liczby zaproszonych gości, aby wszystkim zapewnić słodką rozrywkę. Pomimo tego, że obsługa tego urządzenia nie jest niczym skomplikowanym, warto zdecydować się na dodatkową usługę postaci obsługi technicznej. Zajmie się nie tylko przygotowaniem wszystkiego co niezbędne, roztopieniem czekolady i uruchomieniem fontanny, ale też dbałością o porządek i stały dostęp do przekąsek dla gości.

Fontanny alkoholowe Kraków

Podczas przygotowywania imprezy na naszej liście znajduje się oprawa alkoholowa, bez której wiele osób nie wyobraża sobie wręcz dobrej zabawy. Na szczęście na ubogi wybór nie możemy obecnie narzekać. Nawet popularne dyskonty spożywcze mają osobne działy z alkoholem, gdzie półki wręcz uginają się pod naporem różnego typu trunków, mniej lub bardziej wysokoprocentowych. Zakup alkoholu to jedno, dużo ważniejszy wydaje się być sposób jego podania, tak aby zrobi na gościach wrażenie. Świetnym rozwiązaniem będzie stworzenie osobnego kącika alkoholowego w postaci ładnie przyozdobionego stolika, na którym znajdzie się fontanna alkoholowa wraz ze szkłami, kostkami lodu, sokami i syropami barmańskimi. Takiej efektownej atrakcji z pewnością wiele osób nie spodziewa się zobaczyć na rodzinnej imprezie. W zależności od preferencji można wypełnić fontannę czystym alkoholem i podać dodatki, za pomocą których każdy gość będzie mógł zrobić sobie smażalnie drinka lub przygotować je wcześniej, przez co będą czekały gotowe na koneserów. Wystarczy zapewnić im ciekawe szkła do nalania kolorowych trunków.

Pomimo tego, że mówimy o fontannie alkoholowej, nie musi ona zawierać ani grama alkoholu. Równie dobrze możemy wlać do niej sok czy koktajl owocowy. Jedni na tym poprzestaną, a inni sięgną po różne alkohole znajdujące się dookoła fontanny. Warto w takim przypadku umieścić na stole propozycje drinków, zawierające proporcje potrzebne do ich skomponowania. W przeciwnym razie stworzenie ich może być problematyczne. Zawsze można też zdecydować się na wynajęcie fontanny w Krakowie z obsługą, która doradzi w wyborze i przyrządzi ulubiony drink. Takie rozwiązanie będzie doskonałym wyborem na wiele okazji i to nie tylko dla dorosłych. W wersji bezalkoholowej z atrakcji będą mogli w pełni korzystać też nieletni, w tym dzieci.

Ocena: