Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Palmy owocowe

Palmy owocowe to nie tylko niezwykła dekoracja stołów, ale przede wszystkim nietuzinkowy deser, który zachwyci każdego, nawet najwybredniejszego gościa. Fantazyjne wzory, naturalnie soczyste kolory przyciągają wzrok i zachęcają do zjedzenia. Stojąca obok fontanna z potokami pysznej czekolady zaprasza słodkim zapachem do maczania w niej szaszłyków z nabitymi owocami. Owoce i czekolada to z jednej strony klasyk imprezowy, lecz podane w formie palmy i fontanny całkowicie zmieniają oblicze na bardziej nowoczesne.

Palmy owocowe cennik

Mała palma owocowa

Mała palma owocowa


Mała palma owocowa jest idealna podczas kameralnych imprez np. urodzinach, imieninach.

Wysokość ok. 50 cm

Cena: 250 zł

Średnia palma owocowa

Średnia palma owocowa


Średnia palma owocowa idealnie komponuje się przy nieco większych imprezach np. Chrzcinach, komuniach

Wysokość ok. 70 cm

Cena: 350 zł

Duża palma owocowa

Duża palma owocowa


Duża palma owocowa idealnie komponuje się przy dużych imprezach okolicznościowych np. wesela

Wysokość ok. 100 cm

Cena: 450 zł

Bardzo duża palma owocowa

Bardzo duża palma owocowa


Bardzo duża palma owocowa doskonale komponuje się na stołach owocowych. Sama palma jest imponujących rozmiarów i najczęściej dobierana jest na imprezy firmowe i wesela

Wysokość ok. 140 cm

Cena: 550 zł

Wesele na słodko

Narzeczeni przeważnie dążą do tego, by ich wesele było wyjątkowe i zapamiętane przez gości jako te najlepsze. Wśród tysięcy pomysłów i dodatków kwitnie nasza plama okraszona czekoladową fontanną. Palma składa się z misternie ułożonych i ukształtowanych owoców, które zachwycają swoim wyglądem oraz smakiem, ponieważ każdy owoc jest przez nas samych wyselekcjonowany. Dobór owoców w palmie jest dowolny. Sam wybierasz te, które najbardziej lubisz, a my tworzymy z nich bajeczną kompozycję. Dodatkową opcją jest grawer w arbuzie, taki napis może jeszcze bardziej zindywidualizować palmę. Palma postawiona w widocznym miejscy będzie stanowiła ozdobę, która będzie wabiła gości słodkimi szaszłykami. No i kto powiedział, że ma być tylko jedna palma?

Klasyka w nowej postaci

Połączenie czekolady i owoców jest znane już od dziesięcioleci. Dlatego też palmy owocowe i fontanny czekoladowe tworzą razem wyjątkową całość, która niezwykle efektownie prezentuje się na stole. W takim zestawie nie tylko smak ale również sama czynność jest wciągająca i urzekająca – goście mają możliwość wyboru owocowego szaszłyka i samodzielnego zanurzenia go w pysznej płynnej czekoladzie. W zestawie do palmy i fontanny czekoladowej są jeszcze misternie układane półmiski z owocami, więc nie ma takiej możliwości żeby zabrakło owoców do czekolady.

Precyzja i piękno

Każda z naszych palm owocowych odznacza się wysoką jakością i precyzją w wykonaniu. Misterne wzory na palmie są własnoręcznie układane i wycinane w owocach. Palmy dla nas są czymś więcej niż tylko jadalną dekoracją, są dziełem sztuki, które poprzez swój wygląd przyciąga wzrok. Kompozycje palm mają to do siebie, że można je stworzyć tak, aby pasowały do ogólnej koncepcji wesela lub innej imprezy okolicznościowej. Idealnym dopełnieniem do palmy jest fontanna czekoladowa, która jest wręcz idealna by zachęcić dzieci do zjedzenia różnych owoców.

Doświadczenie i wiedza

Ogromne doświadczenie i odbyte kursy pozwalają nam śmiało powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami w swojej branży. Potrafimy sprostać każdemu zamówieniu! Jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać owoce oraz rodzaj czekolady tak, by wszystko idealnie do siebie pasowało. To nie jest tylko nasza praca ale przede wszystkim pasja, którą nieustannie rozwijamy.

Jeżeli nie wiesz jaka kompozycja będzie najlepsza na twoją imprezę, to odezwij się do nas! Nie tylko doradzimy, ale również zaprojektujemy coś wyjątkowego i indywidualnego, co będzie podkreślało charakter imprezy.

Ocena: