Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann alkoholowych Poznań

Oryginalna atrakcja na wesele, urodziny, a także na wiele innych przyjęć – fontanny alkoholowe natychmiast zwracają na siebie uwagę! To szykowna i niekonwencjonalna forma serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Whisky, wódka, wino, Malibu, poncz, soki, ale również wyśmienite koktajle i drinki – to jedynie parę propozycji. Wynajem fontann alkoholowych sprawi, że Państwa przyjęcie z pewnością będzie niezwykłe!

Fontanna alkoholowa Cennik

ModelPojemność fontannyPakiet Standard
Entertainment5l250 zł
Saturday Night8l280 zł
Star Dust3.5 l450 zł

Co otrzymujesz w ramach pakietu?

PakietCo otrzymujesz w ramach pakietu?
Pakiet Standard “Kreatywny Drink BarFontanna alkoholowa, wsparcie w aranżacji, przesyłka kurierska w obie strony, opcja wynajmu na cały weekend (np. wesele + poprawiny).

Dlaczego warto wynająć fontannę alkoholową?

Aby wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju, warto zadbać o to, aby goście zapamiętali je na długi czas. Doskonałym wyborem może być wynajem fontanny alkoholowej w poznaniu, która sprawdzi się zarówno na imprezy odbywające się w lokalu, jak również w domu.

Efektowna fontanna alkoholowa ustawiona na stole od razu zwróci na siebie uwagę i szybko zbierze przy sobie sporą grupę zainteresowanych gości, którzy będą z zachwyceni taką formą serwowania napojów!

Po dekoracyjnej fontannie alkoholowej spływać mogą różne napoje – zarówno te alkoholowe, jak również bez alkoholu, dlatego mogą Państwo dopasować ją indywidualnie do potrzeb swoich i gości.

Taka fontanna z napojami może być niebanalnym uzupełnieniem kącika z alkoholami, przy którym goście mogą przygotowywać dla siebie drinki według własnego uznania. To tania i niebanalna alternatywa dla wynajmowania barmana z drink-barem.

Goście chcący skorzystać z fontanny mogą zabrać stojące obok szkło i samodzielnie napełnić je napojem. W zależności do wybranego modelu, fontanna może mieć pojemność 5 albo 8 litrów, dlatego doskonale sprawdzi się zarówno na mniejsze, jak i większe przyjęcia gromadzące wielu gości.

Kiedy warto wynająć fontannę alkoholową?

Wynajem fontann alkoholowych w poznaniu może być doskonałym wyborem na wiele okazji. Z pewnością będzie to udana atrakcja podczas przyjęć urodzinowych, imieninowych, ważnych rocznic, ale również na wesele. Także coraz częściej wynajmowana jest ona na imprezy biznesowe, w tym na eleganckie bankiety oraz spotkania integracyjne.

Jednak fontanna alkoholowa sprawdzi się nie tylko na przyjęcie dla dorosłych! W takiej fontannie można również umieścić napoje bezalkoholowe, dlatego to unikatowy sposób, aby dziecięcym przyjęciom nadać uroczysty wymiar.

Jakie napoje można serwować w fontannie alkoholowej?

W fontannach alkoholowych można serwować zarówno czyste alkohole, na przykład wódkę, wino, brandy, whisky czy Malibu, jak również mogą być to inne rodzaje napojów – soki, koktajle czy woda.

Jedynym ograniczeniem jest konsystencja napoju, ponieważ fontanny nie współpracują ze zbyt gęstymi alkoholami, a także z napojami zawierającymi w składzie cząstki, na przykład sokami z miąższem owoców.

Fontanny alkoholowe – wybrane aranżacje:

1. Przy fontannie, w której znajduje się czysty alkohol, ustawia się soki, syropy barmańskie, lód. Na tabliczkach lub stojakach umieszcza się przepisy na drinki, które można przygotować z alkoholem znajdującym się w fontannie. Dzięki temu goście mogą samodzielnie komponować pyszne napoje według własnego uznania!

2. Fontanna napełniana jest sokiem owocowym, a na stoliku obok umieszcza się różne gatunki alkoholi, syropy barmańskie, dodatki do szykowania drinków oraz przepisy, które można zrealizować z użyciem dostępnych składników.

3. Ostatnia propozycja to umieszczenie z fontannie alkoholowej przygotowanych już napojów lub drinków, na przykład ponczu, wina, które nie wymagają już samodzielnego mieszania przez gości. Wtedy na stoliku układa się tylko szkło, do którego nalewa się napój.

Zamiast zwykłych kieliszków oraz szklanek można zastosować także likierówki wykonane z ciemnej belgijskiej czekolady, które umieszczone są w złotych papilotkach. Wtedy gość po wypiciu trunku może po prostu zjeść smakowitą czekoladową likierówkę!

Wynajem fontann alkoholowych

Aby na Państwa przyjęciu także mogły zagościć fontanny alkoholowe, najlepiej zdecydować się na wynajem takiego sprzętu. Koszty są naprawdę niewielkie, a efekt, jaki można wówczas uzyskać, przerośnie najśmielsze oczekiwania. Goście na pewno będą oczarowani!

Ocena: