Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Toruń

Sposoby na nadanie każdemu przyjęciu nadzwyczajnego charakteru Każda osoba organizująca przyjęcie dokłada wszelkich starań do tego, aby było ono udane, a zaproszeni goście w pełni zadowoleni. Trudno byłby to osiągnąć, bez urozmaicenia im czasu różnymi atrakcjami. Chodzi tutaj także o dobrą zabawę przy stołach, co da się uzyskać za pomocą fontanny czekoladowej, serowej i alkoholowej. Można mieć pewność co do tego, że goście będą pod wrażeniem takiej unikalnej dekoracji na stole. Już sam widok spływającej czekolady wygląda zjawiskowo, a do tego dochodzi jeszcze niezwykły aromat i wyborny smak. Obecnie w Toruniu wynająć można fontanny o rożnej wysokości, łącznie z takimi mającymi kilka poziomów, co przypomina wręcz czekoladowy/serowy/alkoholowy wodospad. Takiej efektownej atrakcji nie da się zapomnieć. Tym bardziej, że jest źródłem przyjemnych doznań, prawdziwą sjestą dla kubków smakowych.

Zachwycająca smaczna słodycz o niezwykłym aromacie – wynajem fontann czekoladowych Toruń

Na każdym przejęciu musi znaleźć się jakaś słodka atrakcja dla gości, niezależnie od ich wieku, płci, statusu. Uniwersalnym wyborem będzie oczywiście czekolada, ale podana w zwykły sposób nie wzbudzi większego zainteresowania. Jeśli zależy nam na wywołaniu zachwytu, warto sięgnąć po coś większego kalibru, czyli po fontannę czekoladową. Nie jest to opcja przeznaczona wyłącznie na jakieś wystawne przyjęcia ani dla osób zamożnych. Nic bardziej mylnego! Taka praktyczna dekoracja może zagościć na dowolnej imprezie – z okazji urodzin, rocznicy, chrzcin i komunii dziecka itd. Nie trzeba nawet kupować fontanny, gdyż można ją w każdej chwili wynająć i to za relatywnie niską cenę. Zamiast tracić pieniądze na jakieś przeciętne atrakcje, warto zdecydować się na coś unikalnego, co z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych i umili im czas. Przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. W praktycznie każdym z nas drzemie miłośnik słodyczy, a czekolada niezmiennie wiedzie prym na liście ulubionych przysmaków. Przejście obojętnie obok takiej fontanny jest wręcz czymś niemożliwym ze względu na jej efektowny wygląd i niezwykle apetyczny aromat.
Grzechem wręcz byłoby nie skusić się na przynajmniej spróbowanie – trzeba liczyć się z tym, że na tym się nie skończy, gdy tylko posmakujemy tego specjału. W połączeniu z dodatkami w postaci owoców, orzechów, ciastek, rurek, biszkoptów, wafelków, pianek i szeregu innych przekąsek można spodziewać się prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Tym bardziej, że czekolada może być nie tylko w wersji mlecznej, deserowej czy białej, ale też smakowa – z nutką truskawki, karmelu, cytrusów czy kawy.

Wynajem fontanna alkoholowych Toruń – efektownie podane napoje

Znajdujące się na stole butelki z wódką, winem czy innym trunkiem nie są niczym nadzwyczajnym, dlatego same w sobie nie stanowią żadnej atrakcji na przyjęciu. Alkohol można jednak podać w bardziej oryginalny sposób – jako poncz w wydrążonym arbuzie, kolorowe drinki z dodatkami czy w fontannie. Ostatnia propozycja stanowi prawdziwy hit. Sprawi, że każde wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane, pełne wspaniałych wrażeń. Fontanny alkoholowe mogą być nawet oświetlane, co czyni je jeszcze bardziej efektownymi. Rzucają siew o czy już z daleka, nie ma szans na to, aby ktokolwiek ich nie zauważył. Alkohol to jedno, ale fontannę można też wykorzystać do zaserwowania gościom soków owocowych, smakowitych koktajlów. Każda okazja nadaje się do tego, aby wynająć fontannę alkoholową. Okazuje się być to dużo większą rozrywką dla gości niż tradycyjny mini barek. Co więcej, możemy zdecydować się na kompleksową ofertę, wraz z obsługą fontanny i gości. Z całą pewnością będą oni tym oczarowani i zamiatają na długo nadzwyczajną imprezę, na której mieli okazję wspaniale się zabawić.

Wynajęcie fontanny nie jest czymś, co nadwyręża budżet, a zadowolenie zaproszonych gości będzie nie do przecenienia. Najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na profesjonalną obsługę fontanny, co przekłada się na większy komfort, bezpieczeństwo i porządek. Znika problem z przygotowaniem wszystkiego i uruchomieniem urządzenia, po czym nadzorowaniem jego pracy. Obsługa będzie wszystko nadzorowała, czuwała nad dostępnością przekąsek i utrzymaniem stanowiska w czystości.

Ocena: