Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wybuchowy balon gigant

Wybuchowy balon gigant to doskonały, bardzo ciekawy pomysł na urozmaicenie przyjęcia weselnego. Wystarczy wyobrazić sobie ogromną ilość konfetti, czy też mniejszych balonów, które spadają na państwa młodych podczas pierwszego – najważniejszego tańca. Taka atrakcja w dzisiejszych trendach ślubno–weselnych staje się coraz bardziej popularna. Nie bez powodu – wybuchający balon robi ogromne wrażenie i pozostawia niezatarte wspomnienia.

Jak jeszcze bardziej upiększyć swoje przyjęcie weselne?

Dzisiaj przyjęcia weselne nie są już tym samym, czym były kiedyś. Obecnie coraz więcej osób szuka nowych, innowacyjnych, albo po prostu ciekawych rozwiązań na ich uatrakcyjnienie i sprawienie, że zaproszeni goście na pewno dobrze zapamiętają to wydarzenie. Dlatego też na rynku ślubnym pojawia się coraz więcej interesujących rozwiązań i gadżetów, które pomagają osiągnąć odpowiednie efekty. Jednym z nich jest właśnie wybuchający balon gigant. Balon wypełniony jest wybraną przez państwa młodych zawartością, która – kiedy balon wybucha – rozsypuje się wokół. Balony takie mogą być w różnych kolorach, a także ozdobione różnorodnymi nadrukami.

Balon gigant – ciekawe pomysły na jego wykorzystanie

Bardzo popularnym i efektownym sposobem na wykorzystanie wybuchającego balonu giganta jest użycie go podczas pierwszego tańca. Balon wieszany jest pod sufitem, a jego wypełnienie mogą stanowić mniejsze, kolorowe balony, czy błyszczące konfetti w ciekawych kształtach – pomysłów na wypełnienie takiego balonu jest bez liku. W czasie kiedy tańczący państwo młodzi znajdują się pod balonem, ten wybucha, uwalniając swoją zawartość, która swobodnie spada na głowy młodej pary i wszędzie wokół. Robi to świetne wrażenie i sprawia, że pierwszy taniec jest niesamowitym przeżyciem i przyciąga uwagę gości. Balon taki może być również wykorzystany podczas oczepin. Popularną zabawą jest na przykład umieszczenie w takim balonie karteczek z zabawnymi zadaniami dla zaproszonych gości. Ilość pomysłów, do których może być wykorzystany balon jest praktycznie nieograniczona i zależy tylko od wyobraźni organizatorów wesela.

Ocena: