Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Słodki stół

Urządzenie udanego przyjęcia w szczególności na dużą liczbę gości jest nie lada wyzwaniem. W tym przypadku powinniśmy pamiętać przede wszystkim o odpowiedniej organizacji oraz stworzeniu całego planu wydarzenia, za pomocą którego wszystko na pewno przebiegnie pomyślnie. Warto zadbać o różnorodne atrakcje podczas przyjęcia. Jednak coraz więcej osób nie ma pojęcia, czym się w tym przypadku kierować. Zatem co jest bardzo ważne, jeżeli zależy nam, aby to wydarzenie zapadło gościom w pamięć i było udane?

Słodki stół na imprezy coraz bardziej popularny

Nie powinniśmy zapominać o tym, że niezależnie od wieku przybyłych gości, każdy z nich na pewno podczas przyjęcia poczęstuje się czymś słodkim. Zdecydowanie warto postawić w swoim menu na słodkie rozwiązania, jednak nie można zapominać o tym, że tak naprawdę podanie ciast oraz deserów to często na przyjęciu jeden krótki moment. Zazwyczaj jeżeli przyjęcie jest bardziej uroczyste lub też korzystamy z cateringu, na początku wydarzenia podaje się gorące napoje oraz ciasto. W późniejszym czasie jednak na stole znajdują się bardziej tłuste potrawy, a ciasta często odchodzą w zapomnienie.

Nie warto jednak rezygnować ze słodkości, ponieważ mogą one być z nami z powodzeniem przez całe wydarzenie, a z pewnością znajdą się goście, którzy bardzo chętnie będą się częstować. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest słodki stół, który możemy stworzyć na naszym wydarzeniu. W szczególności jest to polecane w przypadku, gdy nasza impreza jest w większym pomieszczeniu typu duża restauracja lub też dom weselny. Bardzo ważne jest aby znaleźć trochę wolnego miejsca, by z powodzeniem można postawić tam dodatkowy stół, który będzie przeznaczony jedynie na same słodkości. Niestety często wiele osób nie ma zbyt dużo czasu, aby przygotować różne słodkie rzeczy na przyjęcie, dlatego warto skorzystać z naszej oferty. Posiadamy bardzo wiele różnorodnych babeczek oraz pozostałych słodkich rzeczy, które z powodzeniem sprawdzą się na każdym przyjęciu niezależnie od jego tematyki. Zatem na co powinniśmy się w tym przypadku zdecydować? Dlaczego warto skorzystać z naszej bogatej oferty?

Tylko wysokiej jakości usługi

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy mogą być Państwo pewni, że usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a nasza oferta na pewno spełni wszystkie oczekiwania. Posiadamy wiele różnorodnych smaków babeczek oraz innych słodkości, które doskonale udekorują każdy stół na przyjęciu.

W zależności od Państwa preferencji, można zakupić przykładowo jeden zestaw lub też dowolnie mieszać różne smaki, które z pewnością doskonale będą prezentowały się na świątecznym stole. Słodki stół na imprezy to z pewnością rozwiązanie doskonałe nie tylko na przyjęcie dla dzieci, ale także na okazje takie jak przykładowo urodziny, imieniny lub też nawet wesele. Zatem jakie smaki można znaleźć w naszej ofercie? Co jest najbardziej praktyczne na słodkim stole i na co warto się zdecydować?

Różnorodne smaki na słodkim stole

Przede wszystkim, jeżeli decydujemy się na słodki stół na naszym wydarzeniu powinniśmy pamiętać o wyborze odpowiedniego smaku. Nie można zapominać o tym, że każda babeczka ma nie tylko inny smak, ale także może mieć odmienną kolorystykę. Zatem jeżeli wydarzenie jest osadzone w bardzo klasycznej stylistyce, gdzie dominują przykładowo złoto oraz biel, nasze słodkości także będą dobrze wyglądały właśnie w takich kolorach. W naszej ofercie posiadamy między innymi pakiet White Sensation, gdzie przeważa kolor biały, a nadzienie mogą Państwo dowolnie wybrać. Rodzajów nadzienia mamy także kilka, w tym między innymi śmietanka, tiramisu oraz truskawka, jak również malina czy też cytryna. Dostępne jest również nadzienie toffi oraz o smaku banana, czarnej porzeczki czy też cappucino. Każda wykonana przez nas kompozycja ozdobiona jest cukrowymi oraz lukrowymi dekoracjami, które z pewnością nadadzą jej niezwykłego charakteru.

Podobne w naszej ofercie są również babeczki Dark Sensation. Pakiet tych słodkości z kolei jest w ciemniejszych barwach, ponieważ intensywny brązowy kolor nadaje babeczkom kakao. Tak jak w poprzednim pakiecie, do wyboru jest wiele różnych rodzajów nadzienia, a każda babeczka jest osobno dekorowana również za pomocą atrakcyjnych ozdób.

Na wielu przyjęciach bardzo dobrze sprawdzą się także między innymi ekskluzywne zestawy typu Toscania, które są nieco niższymi babeczkami o większej średnicy, niż poprzednio opisywane pozycje. Białe szaleństwo prezentujące się, jakby było ogrzane słońcem Toscanii, z pewnością będzie idealną atrakcją na każdym słodkim stole.

Dla osób spragnionych różnorodności na słodkim stole polecamy z naszej oferty pakiet Vivaldi oraz Vivaldi mini. Można tam znaleźć między innymi deserki o czterech różnych kształtach geometrycznych, wykonane z czekolady deserowej z różnymi wypełnieniami. Całość ozdobiona jest również kolorową posypką. W naszej ofercie znajdą Państwo także słodkości typu trufle w posypce, a także specjalne szkło do słodkiego stołu, na którym można dowolnie ułożyć babeczki oraz pozostałe pozycje z naszej oferty.

Gdzie realizujemy nasze zamówienia?

Nasze usługi realizujemy w miastach takich jak między innymi Koło oraz Konin, a także Turek i Kalisz oraz Kłodawa. Obsługujemy także między innymi Włocławek, a także Łódź, Słupca i Września. Znajdziecie nas Państwo także w Poznaniu, jak również Warszawie. Zamówienia dostarczamy do Sompolna, Środa Wielkopolskiej, jak również Ostrowa Wielkopolskiego, czy też Izbicy Kujawskiej. W zależności od Państwa lokalizacji, możemy także dostarczyć zamówienia pod inny, wcześniej uzgodniony adres.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, jak również wykwalifikowanych specjalistów cukierników, którzy stworzą dla Państwa nie tylko słodkości dostępne w naszej ofercie, ale także słodycze na zamówienie. Mogą Państwo wybrać również między innymi personalizowane wizytówki czekoladowe, jak również dodatek na stoły w postaci najbardziej popularnych markowych pralin i czekoladek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty.

Ocena: