Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Kwiaty w arbuzie – Fruit Carving

Arbuz to jeden z najchętniej wybieranych owoców pod kątem fruit carvingu, czyli sztuki polegającej na rzeźbieniu w owocach. To oryginalna dekoracja, która znakomicie prezentuje się na owocowym stole z różnorodnymi łakociami. Co szczególnie ważne, w arbuzie można wyrzeźbić nie tylko kwiaty, ale również napisy oraz dowolne kształty, dzięki czemu, można uświetnić charakter konkretnej okazji. Dlaczego warto zdecydować się na taką ozdobę owocową?

W jaki sposób tworzy się rzeźby w arbuzie?

Fruit Carving to sztuka rzeźbienia w owocach. Tylko niektóre z nich nadają się jako materiał do stworzenia rzeźby. Idealnym kandydatem jest arbuz, który posiada twardą i wytrzymałą skórkę, oraz miąższ, który stopniowo przechodzi od bardzo jasnej zieleni lub bieli do koloru czerwonego. Dzięki temu zachodzi możliwość cieniowania w celu uzyskania dowolnych kształtów. W tym celu wykorzystuje się drobne ostrza, a także dłuta. Stworzenie dekoracji w arbuzie wymaga starannej pracy oraz cierpliwości, ale efekty są olśniewające.

Kwiaty w arbuzie to doskonały wybór na każdą uroczystość

Kwiaty w arbuzie prezentują się wyśmienicie, a co szczególnie ważne, obok nich można stworzyć okolicznościowe napisy lub kształty związane z motywem przewodnim uroczystości. To uniwersalna dekoracja, którą można wykorzystać na imprezach okolicznościowych, np. z okazji osiemnastych urodzin, podczas wesela, studniówki, a także uroczystości rodzinnych. Kwiaty w arbuzie pięknie zdobią owocowy stół bogaty w smaczne oraz zdrowe smakołyki.

Ocena: