Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Dekoracje balonowe Poznań

Różnokolorowe balony są wspaniałą dekoracją na każde wydarzenie. Nie tylko wyglądają uroczo, gdy tworzą barwne bukiety, lecz mogą także budować inne niesamowite kompozycje – balonowe girlandy, ścianki z balkonów, kolumny, a także motywy zwierząt, roślin czy postaci z bajek. Wesele, urodziny, komunia, bankiet, event firmowy – to tylko niektóre okazje, podczas których można zastosować takie kreatywne ozdoby!

Dlaczego warto wybrać dekoracje balonowe na imprezę?

Balony to najpopularniejsza dekoracja na przyjęcia. Dzisiaj jednak, zamiast zwykłych balonów, można postawić na takie, które będą jedyną w swoim rodzaju, spersonalizowaną ozdobą. Dekoracje na wesele, a może na osiemnastkę? Podczas takich okazji nie może zabraknąć balonów!

O dużej popularności aranżacji balonowych decyduje wszechstronność tych właśnie ozdób. Mogą być one komponowane na wiele sposobów – zarówno z innymi balonami, jak również dekoracjami, aby dzięki temu uzyskać naprawdę niesamowite kompozycje, które sprawią, że wydarzenie natychmiast nabierze uroczystego wymiaru.

Balony mogą być napompowane zwykłym powietrzem, ale także helem, który powoduje, że unoszą się w powietrzu. Dzięki temu uzyskują one całkowicie nowe zastosowania, na przykład mogą służyć jako ozdoby stojące lub popularne balloon boxy, które wypełnione są różnokolorowymi balonikami.

Co więcej, dekoracje balonowe na wesele, chrzciny, komunie, urodziny oraz na wiele innych wydarzeń wcale nie są bardzo drogie. To zatem przystępna cenowo forma ozdób dobra na każde wydarzenie.

Kiedy warto zamówić balonowe dekoracje?

Niesamowite dekoracje z balonów to niezbędny dodatek podczas wielu wydarzeń. Kolorowe balony od razu kojarzą się ze świętowaniem i radosnymi chwilami!

Balony bardzo często wybierane są na wesela. Mogą być również wspaniałym tłem do fotografii z gośćmi. Oczywiście, balony będą również niezastąpione na urodziny. Najczęściej wybierane są na osiemnastki oraz na okrągłe rocznice. Wtedy najczęściej stosuje się balony w kształcie cyfr, aby zaprezentować wiek solenizanta.

Dekoracje na wesele/chrzciny bardzo często bazują na kolorze białym lub wykorzystują balony przezroczyste. Dzięki temu efekt jest bardzo elegancki. Z kolei na urodziny, w tym także na osiemnastki, najczęściej wybiera się balony w intensywnych kolorach, na przykład różowym, czerwonym, czarnym, srebrnym.

Ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ efektowne dekoracje i aranżacje przygotowywane z użyciem balonów mogą być także uroczym tłem na Walentynki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Matki, Dzień Ojca czy Dzień Dziecka.

Balonowe ozdoby mogą zwisać z sufitów, lamp, ale również mogą tworzyć stojące dekoracje przy parkietach, stołach, wejściach do lokali. Dzięki temu, że są bardzo lekkie, można zamocować je praktycznie w każdym miejscu!

Cudowne dekoracje z balonów

Dzisiaj balony to nie tylko zwykłe, jednokolorowe ozdoby. Do wyboru jest znacznie więcej wyjątkowych propozycji, na przykład balony w kształcie serc, gwiazdek, balony z kształcie cyfr, które mogą tworzyć liczbę urodzin, balony z podświetleniem LED, balony wypełnione konfetti, balony z ozdobnymi piórkami, a nawet baloniki umieszczone w balonach!

Balony są też naprawdę wszechstronnym materiałem dekoracyjnym, który doskonale nadaje się do przygotowywania rozmaitych kompozycji. Przykładowe kompozycje balonowe:

  • girlandy z balonów – efektowne sznury stworzone z różnokolorowych balonów
  • bramy z balonów – rozmieszczone na łuku balony tworzą efektowną bramę – przejście do lokalu, domu
  • balonowe kolumny – najczęściej ustawiane przy drzwiach oraz bramach
  • motywy z balonów – zwierzątka, rośliny, symbole, na przykład serce, obrączki i wiele innych
  • pudełka z balonami, balloon boxy – duże pudełka wypełnione balonami napełnionymi helem, które wylatują z niego po otwarciu

Aby uświetnić przyjęcie wspaniałymi dekoracjami z balonów, warto skorzystać z pomocy ekspertów w tej dziedzinie. To właśnie wtedy można otrzymać niezwykłe ozdoby idealnie wpisujące się w charakter przyjęcia, które nadadzą mu odświętny, radosny wymiar!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dekoracji balonowych na wesele w poznaniu

Ocena: