Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Słodki stół na urodziny – zaskocz gości wyjątkową atrakcją

Słodki stół na urodziny, imieniny lub inną uroczystość to atrakcja, która zaskoczy gości, a jubilatowi pozwoli w wyjątkowej atmosferze przeżyć ten wyjątkowy dzień w roku. Warto rozważyć jego wynajęcie kiedy organizujemy np. dużą uroczystość urodzinową i chcemy by pojawili się na niej ważni dla nas goście. Candy bar będzie idealny, ponieważ zapewni moc słodkości dla osób w różnym wieku, a dla dzieci będzie niesamowitą atrakcją.

Słodki stół z czekoladkami w różnych kształtach

Słodki stół na imieniny, urodziny i inne okazje

Tak naprawdę nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wynajem słodkiego stołu. Równie dobrze sprawdzi się on na urodzinach, jak i imieninach i każdej innej okazji. Wielu rodziców nie wyobraża sobie urodzin swojej pociechy bez candy baru. Wynajmując go mamy pewność, że w czasie przyjęcia nie zabraknie słodkich ani słonych przekąsek dla gości.
Słodki bufet sprawdza się wówczas kiedy nie mamy czasu by samodzielnie przygotować stół i słodycze, a chcemy zaskoczyć gości i solenizanta. Wtedy warto wybrać gotową ofertę candy baru, mając pewność, że nie zabraknie na nim tego, co niezbędne.

Słodki stół na imprezy – niespodzianki

Każdy, kto miał kiedyś tę przyjemność i brał udział w przyjęciu – niespodziance wie jak wielką potrafi to sprawić radość. Warto zorganizować taką imprezę dla kogoś bliskiego, np. dla współmałżonka, dziecka lub przyjaciela. Nie jest problemem zamówienie słodkości, ponieważ można wybrać gotową ofertę candy baru. Nawet wówczas gdy nie jest się specem od organizacji przyjęć to impreza niespodzianka jest strzałem w dziesiątkę.

Desery White Sensation

5 kroków, które pozwolą przygotować idealna imprezę z candy barem

Zawsze punktem wyjścia do przygotowania idealnej imprezy jest pomysł. To od niego wszystkiego się zaczyna i wokół niego obraca. Nie ma znaczenia okazja, ponieważ ta może być mniej lub bardziej huczna. Znacznie istotniejsze są emocje i pamięć o bliskich osobach.
By sprawić komuś przyjemność i zobaczyć uśmiech oraz wzruszenie i zaskoczenie na twarzy, a jednocześnie dobrze się bawić – warto zorganizować przyjęcie z candy barem. Oto wskazówki jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1. Planowanie przyjęcia i rezerwacja candy baru

Na ogół to jedna osoba – główny organizator imprezy wybiera sobie współpracowników i zastanawia się jak ma wyglądać impreza. Już na tym etapie warto przemyśleć kwestię oprawy stołu i słodyczy, bez których nie może obejść się żadna uroczystość. Dlatego warto odpowiednio wcześnie zadbać o wynajem candy baru.
Logistyka i właściwe planowanie szczegółów imprezy na duże znacznie, ponieważ w praktyce jedna osoba nie poradzi sobie z całością prac. Ważna jest współpraca i wybór kogoś, bo w kluczowym momencie zdoła sprowadzić solenizanta w odpowiednie miejsce. Niezależnie od tego czy są to urodziny, imieniny czy np. wieczór panieński lub kawalerski – zawsze współpraca podczas organizacji ma kluczowe znaczenie dla powodzenia całego planu.

Słodki stół z czekoladkami

Krok 2. Wybór głównego motywu przyjęcia

Impreza tematyczna to dobry pomysł na przyjęcie. Czasami temat nasuwa się sam, kiedy jest to np. wieczór panieński lub kawalerski, ale czasami warto wybrać ideę główną, wokół której będzie się skupiać dekoracja, jedzenie i inne elementy związane z imprezą. Jeśli brakuje pomysłu może to być np. – impreza ze słodyczami w roli głównej i candy barem, który znajdzie się w centralnym miejscu na sali.
Dzięki wyborowi motywu głównego imprezy znacznie łatwiej jest też zdecydować się na inne dodatki i akcesoria do zabawy. Można też zaproponować gościom, by ubrali się zgodnie z tematem przyjęcia, co zapewni jeszcze lepszą zabawę.

Krok 3. Przygotowanie listy gości

Bez gości nie ma imprezy. Warto, więc odpowiednio wcześnie zadbać o to by w tak ważnym dniu nikogo ważnego nie zabrakło.
Na kilka dni lub tygodni przed imprezą należy wysłać zaproszenia – termin zależy od rodzaju imprezy. Jeśli organizujemy przyjęcie niespodziankę to również powinno to zostać zaznaczone by żaden z gości przypadkowo nie powiedział do solenizanta o przygotowywanej uroczystości, co zniszczyłoby cały plan.
Na zaproszeniach nie powinno zabraknąć tak ważnych danych jak: daty, godziny i miejsca odbywania się imprezy. Warto też wszystko wyjaśnić gościom i zostawić telefon kontaktowy.

Słodki stół na urodzinach

Krok 4. Wybór formy poczęstunku

Poczęstunek w trakcie przyjęcia to ważna sprawa, o którą warto zadbać odpowiednio wcześnie. Decydując się na candy bar na urodziny zyskujemy pewność, że w tak ważnym dniu nie zabraknie pysznych przekąsek dla gości.
Co istotne, oferta słodkiego stołu jest na tyle szeroka, że nie trzeba się obawiać, że ktoś z gości zostanie bez ulubionego ciasta lub przekąsek. Wbrew przypuszczeniom candy bar zawiera, bowiem nie tylko słodkie, ale i słone produkty.

Krok 5. Nie zapomnij o dekoracjach!

Imprezy bez balonów, konfetti czy banera z życzeniami nie są prawdziwymi imprezami. Dlatego nie powinno się o tym zapominać i zadbać o właściwą oprawę kolorystyczną. Ta może być różna, bo inaczej ustroimy salę z okazji urodzin dziecka a inaczej gdy organizujemy np. wieczór kawalerski lub panieński.
Jeśli brakuje nam pomysłu na odpowiednie dekoracje to warto nawiązać do candy baru i wykonać kolorowe ozdoby, które będą się z nim tematycznie łączyć. To idealna propozycja na rodzinne imprezy.

Organizacja imprezy w domu lub w wynajętym lokalu powinna być zawsze właściwie przemyślana. Niezależnie od tego jaki jest motyw przewodni i dla kogo ją przygotowujemy – logistyka ma kluczowe znaczenie dla powodzenia. Jeśli nie mamy pomysłu jak zrobić przyjęcie idealne to warto skupić się na głównej atrakcji jaką może być candy bar. Od pewnego czasu są one praktycznym i pięknym dodatkiem nie tylko podczas wesel, ale też z okazji innych spotkać rodzinnych i w gronie znajomych. Tak naprawdę “słodki stół” to jednak nie tylko pyszności dla gości, ale też cała oprawa, która przykuwa uwagę gości i często jest największą atrakcją wieczoru. Kolory, kształty i smaki – ta wyjątkowa mieszanka sprawia, że każda uroczystość może zyskać unikalny wymiar. Dzięki temu trend na słodkie stoły, który trafił do nas zza oceanu i został na stałe może z powodzeniem sprawdzić się i na naszej uroczystości.

5/5 - (1 vote)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *