Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Bydgoszcz

Przedsiębiorcy coraz chętniej organizują imprezy firmowe, które mają na celu integrację zespołu. W dzisiejszych czasach dobra atmosfera w grupie ma ogromne znaczenie, bo przekłada się na zwiększoną motywację, a co za tym idzie – efektywność w pracy. Eventy to także momenty w których spotyka się swoich klientów i w rozluźnionej atmosferze negocjuje projekty. Aby pozostawić po sobie dobre wrażenie i zapewnić miłe wspomnienia warto urozmaicić imprezę dodatkami, które wszyscy lubią, a które nie muszą być kosztowne.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Co zazwyczaj podaje się na eventach?

Imprezy firmowe różnią się od siebie pod wieloma względami, ale wspólnym punktem pozostaje część bankietowa, a ściślej – poczęstunek. Zazwyczaj mamy do czynienia ze szwedzkim stołem, ale coraz częściej wybiera się catering z dedykowanymi daniami. Na porządku dziennym jest dedykowane menu dla wegetarian i coraz częściej dla wegan Wisienką na torcie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) są desery i wyszukane alkohole, ale często w tym względzie występuje nuda, ponieważ najczęściej podaje się tiramisu, bezę czy torty, rzadziej zaś wyszukane czekolady i regionalne trunki. O ile w starterach i daniach obiadowych możemy się doszukiwać wykwintności, o tyle urozmaicenia należy szukać w deserach, bo serwowane w nietypowy sposób będą pozytywnym i mocnym wspomnieniem na lata!

Fontanny czekoladowe Bydgoszcz

Czekolada to jeden z deserów, charakteryzujących się dużym zainteresowaniem. Dostępna pod różnymi postaciami zawsze znajdzie zastosowanie na imprezach, a już zwłaszcza eventach firmowych, gdzie możemy podkreślić spotkanie nie jej ilością, a jakością. Fontanna z wysokiej jakości czekoladą będzie nie tylko punktem kulminacyjnym eventu, ale też integratorem, bo któż z nas nie lubi próbować wyśmienitej belgijskiej czekolady? Dostępność fontann jest w Polsce coraz większa. Możemy zamówić urządzenie amatorskie, które pomieści do pół kilograma czekolady, a możemy również wypożyczyć (np. wynajem fontann czekoladowych w Bydgoszczy) półprofesjonalne i profesjonalne urządzenia, które pomieszczą od kilku do kilkudziesięciu kilogramów tej słodkości.

Stoły owocowe Bydgoszcz

Desery to nie tylko słodkie wypieki, ale również paleta owoców. I wbrew pozorom, również one mogą w ciekawy sposób urozmaicić event firmowy. Stoły owocowe to w przeciwieństwie do tradycyjnych wypieków, słodkości, którymi możemy najadać się do woli, a przygotowane w wyjątkowy sposób wręcz skuszą gości. Podczas eventów królować powinny cytrusy takie jak:. Pomarańcze, mandarynki, limonki do drinków, a oprócz tego brzoskwinie, mango i arbuzy. Owocowe Stoły wyróżniają się nie tylko różnorodnością owoców, ale także sposobem ich podania.

Palmy owocowe z wymodelowanych owoców, kolorowe patery dań, sprawią, że stoły owocowe będą nie tylko kusić swoim wyglądem, ale staną się najczęściej odwiedzaną sekcją podczas imprezy. Decydując się na samodzielne przygotowanie stołu musimy się uzbroić przede wszystkim w dużą ilość czasu, a wybierając usługę cateringową z wydatkiem rzędu kilkuset złotych.

Jaki efekt osiągniemy i ile to kosztuje?

Eventy, które organizuje się pierwszy raz wręcz wymagają pozostawienia po sobie efektu “wow”. Spotkania mające na celu integrację powinny z kolei budować relacje i pozytywne emocje, a imprezy cyklicznie nie mogą po czasie stawać się nudnymi. Urozmaicenie w części poczęstunków i deserowej doda odrobinę świeżości, bo wystarczy sobie wyobrazić, jak czują się goście, gdy na stołach wysokie kominy fontann kuszą cieknącą czekoladą, a drzewka i rzeźby owocowe puszczają nam oczko z sąsiedniego stołu? Zdecydowanie czują, że gospodarz zainwestował dużo serca, aby jego gościom niczego nie zabrakło.

Decydując się na event firmowy lwią część pieniędzy wydaje się na samą organizację i logistykę, dlatego fontannę lepiej wynająć, niż kupić na własność. Stoły owocowe, to koszt rzędu kilkuset złotych, więc jeśli chcemy osiągnąć efekt zadowolenia i poczucia, że nasi goście otrzymali coś “ekstra”, to wydatek okaże się niewielki.

Ocena: