Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Bytom

Jeśli mamy w planach organizacje imprezy firmowej lub rodzinnej powinniśmy zadbać o jej jak najlepsze przygotowanie. Chodzi o to, by wszyscy uczestnicy takiego wydarzenia czuli się na nim doskonale. W branży eventowej funkcjonuje wiele firm, które proponują różne atrakcje, które na imprezach można wykorzystać. Celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której przez długi czas organizowana impreza będzie wspominana przez uczestników. Jeśli chcesz to osiągnąć zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu fontann czekoladowych w Bytomiu. Przygotujemy dla Państwa doskonale prezentujące się owocowe stoły, na których pojawią się czekoladowe fontanny, w których zaserwujemy gościom najlepszej jakości czekoladę.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Propozycje dla najbardziej wymagających klientów

Nasz firma, od lat zajmuje się tego typu działalnością, dlatego wszystkim klientom jesteśmy w stanie zaproponować najwyższą jakość naszych usług. Podstawą naszej działalności jest najwyższej jakości czekolada belgijska – biała, mleczna bądź deserowa. W ramach naszych usług proponujemy klientom zróżnicowane pakiety, w których możemy zapewnić samą fontannę z akcesoriami do jej obsługi lub też profesjonalną ofertę dekoracji stołu i naszą osobistą obsługę wynajmowanej fontanny. Uzupełnieniem naszej oferty są owocowe stoły, które w dekoracyjnej formie zostaną przygotowane przez naszych pracowników. Goście sięgając po owocowe przekąski zanurzone w doskonałej czekoladzie bez wątpienia chętnie będą wracali do czekoladowego kącika, który pojawi się na organizowanej przez Was imprezie.

Profesjonalna oferta i obsługa dla każdego klienta

Najważniejsze dla naszej firmy jest pełne zadowolenie klientów, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty. Dlatego pracujemy nad tym, by oferowane usługi były na najwyższym poziomie jakościowym. Każdy z naszych pracowników, który zajmuje się obsługą czekoladowych fontann to zaangażowana osoba, która zadba o zadowolenie wszystkich gości na danej imprezie. Chcąc konkurować jakością usług regularnie uczestniczymy w tematycznych kursach, dzięki czemu poprawiamy własne umiejętności jeśli chodzi o przygotowywanie owocowych dekoracji. W naszej ofercie w najbogatszym pakiecie pojawia się również oferta owocowych rzeźb, które będą wyjątkową formą uświetniającą organizowaną imprezę, szczególnie jeśli uda się przygotować np. rzeźbę z imionami pary młodej.

Zróżnicowana oferta dla różnych klientów

Nasza oferta to w sumie 5 zróżnicowanych pakietów, w ramach których możemy zapewnić różne atrakcje w ramach stołów z czekoladowymi fontannami. Poszczególne pakiety przygotowywane są również z uwzględnieniem wariantów dla różnej wielkości imprez od 30 do nawet 300 uczestników. Każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług może wybrać tą opcję, która będzie odpowiadać jego oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że czekoladowa fontanna stanie się taką atrakcją na Państwa imprezie, która zostanie pozytywnie odebrana przez wszystkich gości.

Ocena: