Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Gdańsk

Gdańsk to miasto, które daje Ci niezliczone pomysły na organizację imprez okolicznościowych. Aby jednak wszyscy uczestnicy imprezy byli zadowoleni, powinnaś pomyśleć nie tylko o odpowiednim miejscu, czy muzyce, ale również o słodkościach. Smakują wybornie, poprawiają humor i sprawiają, że każdy na bok porzuca diety i ograniczenia. Po jakie pyszności możesz sięgnąć? Odpowiadamy!


Fontanna czekoladowa Cena

Jeśli pragniesz, aby organizowana impreza okolicznościowa faktycznie była niebanalna, to w pierwszej kolejności powinnaś rozważyć fontanny czekoladowe, które już od pewnego czasu budzą ogromne zainteresowanie. I nie powinno Cię to dziwić, ponieważ nie dość, że czekoladowe fontanny wyglądają bardzo efektownie, to jeszcze zapewniają dostęp do najlepszej czekolady, o jaką dzisiaj trudno.

Czekoladowa fontanna swoim wyglądem nie odbiega od fontanny wodnej, ale w tym przypadku zamiast wody, płynie najwyżej jakości czekolada, której można kosztować do woli. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jedzenie jakościowej czekolady jest zalecane nawet przez fachowców, ponieważ niesie ze sobą dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, więc na pewno na obecności fontanny czekoladowej zyskają wszyscy.

Co ważne, aby taka fontanna znalazła się na Twojej imprezie, nawet nie musisz jej kupować. Wszystko dlatego, że do Twojej dyspozycji pozostaje nasza firma, która oferuje wynajem fontann czekoladowych. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych fontann, więc możesz jej wybór dostosować do wielkości organizowanej imprezy, jak również do upodobań wszystkich jej uczestników.

Na pewno ucieszy Cię również fakt, że wynajem fontanny czekoladowej oferujemy w bardzo przystępnej cenie, więc z tego tytułu nie poniesiesz wysokich kosztów. Poza tym masz do czynienia z rozwiązaniem, które sprawdzi się na praktycznie każdej imprezie – od przyjęcia weselnego, po wieczór panieński, rocznicę ślubu, urodziny, czy nawet chrzciny.

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Stoły owocowe i rzeźby owocowe

Inną, również ciekawą, a zarazem zdrową i słodką propozycją będą stoły owocowe. W tym przypadku możesz liczyć na dostosowanie oferty do swoich potrzeb, a więc kompozycje owocowe mogą być przygotowane pod daną imprezę okolicznościową, czy nawet pod motyw przewodni. Co więcej, tworzeniem kompozycji owocowych nie musisz zajmować się samodzielnie.

Do Twojej dyspozycji pozostaje nasza firma, która chętnie przejmie na siebie wszystkie obowiązki z tym związane. Jakby tego było mało, to nie tylko zajmiemy się realizacją Twoich pomysłów, ale również możemy zapewnić Ci kompleksowe wsparcie, zaczynając od przygotowania pomysłu, po wybór odpowiednich owoców, przygotowanie kompozycji, czy obsługę.

Tego typu pyszności z powodzeniem zastąpią bukiety kwiatów, czy inne dekoracje, a przy okazji będą ekologiczne i zdatne do jedzenia. Ich obecność zachwyci każdego, ponieważ trudno oprzeć się tak cudownym kompozycjom, które składają się ze smakowitych owoców. Zarówno stoły owocowe, jak i rzeźby owocowe z powodzeniem sprawdzają się nie tylko na hucznych imprezach, ale również na mniejszych, więc nie ma znaczenia, czy jesteś na etapie organizacji przyjęcia weselnego, czy imprezy urodzinowej, stoły owocowe, jak i rzeźby owocowe zawsze będą stanowiły najlepszy dodatek.

Mini deserki z kremami

Mini deserki z kremami również mogą zrobić prawdziwą furorę, ponieważ kochają je wszyscy. Tylko u nas znajdziesz je w wielu wariantach smakowych, więc ich wybór możesz dostosować do z do swoich oczekiwań, jak i swoich gości.

Wśród najpopularniejszych wariantów smakowych znajdziesz nie tylko wanilię, czy truskawkę, ale również smak bananowy, toffi, czy czarną porzeczkę, co sprawia, że możesz bawić się smakami, jak i samymi deserkami, zwłaszcza że dodatkowo zostały wzbogacone o liczne dekoracje.

Takie słodycze cieszą się niesamowitym powodzeniem wśród dzieci, ponieważ stanowią dla nich źródło wielu pyszności. Dlatego, jeśli organizujesz kinder bal, czy inną imprezę dla maluchów, to koniecznie pamiętaj, by rozważyć wykorzystanie właśnie tych fantazyjnych deserków.

Ocena: