Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Gdynia

Urządzając imprezę okolicznościową chcemy zapewnić sobie i swoim gościom dobrą zabawę i miłe wspomnienia na długi czas. Z tego powodu warto pomyśleć o nietuzinkowych atrakcjach, które umilą spędzony razem czas. Świetnym połączeniem takich atrakcji z wyjątkowym poczęstunkiem są fontanny czekoladowe, które łączą w sobie element dobrej zabawy z przyjemnością jedzenia słodyczy.


Fontanna czekoladowa Cena

Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować najatrakcyjniejsze ceny na rynku fontann. W naszej ofercie znajdziesz 4 pakiety, uzależnione od ilości osób na przyjęciu. Same pakiety to nie wszystko, ponieważ staramy się trafić w gusta najbardziej wymagających klientów utworzyliśmy dodatkowe pod pakiety, które wprost określają jakie „atrakcje” wchodzą w skład pakietu. Nasze pod pakiety to:

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Fontanny czekoladowe Gdynia

Fontanna czekoladowa to urządzenie, które rozpuszcza czekoladę, dzięki czemu ten pyszny, słodki smakołyk spływa w postaci efektownej kaskady. Uczestnicy imprezy mogą wówczas maczać w czekoladzie owoce, suche przekąski, czy też tak popularne obecnie pianki marshmallow. Goście decydują, na który z tych smakołyków mają ochotę, nadziewają go na patyczek i podstawiają pod strugę spływającej czekolady. Dzięki temu, jest to ciekawy dodatek, bądź alternatywa dla ciast, tortów i suchych pierniczków, które zazwyczaj są obecne na imprezie. W przypadku fontanny czekoladowej goście sami decydują czym chcieliby uraczyć swoje podniebienie

Wynajem fontann czekoladowych w Gdyni – zdrowe słodycze na każdą imprezę

W chwili obecnej, wiele osób przechodzi na zdrową dietę, bądź dietę odchudzającą. Jeśli takie osoby znajdują się w gronie naszych gości, mogą oni nie skorzystać z oferowanego przez lokal poczęstunku w postaci klasycznego deseru. Warto więc zapewnić im alternatywę w postaci fontanny czekoladowej i owoców. Mają oni wówczas możliwość poczęstowania się czymś słodkim, a jednocześnie zdrowym. Owoce i orzechy to podstawowe składniki zdrowej diety, do której należy też dobrej jakości czekolada. Podczas wyboru pakietu z fontanną czekoladową mamy możliwość wyboru czekolady mlecznej, białej, a nawet deserowej, co zapewnia niezwykłe doznania smakowe.

Fontanna czekoladowa to niesamowita atrakcja dla wszystkich gości

Urządzając imprezę chcemy, aby nasi goście czuli się absolutnie wyjątkowo. Poza standardowym poczęstunkiem, chcemy im też zapewnić różnego rodzaju atrakcje, które sprawią, że nasi bliscy zapamiętają to szczególne wydarzenie na długi czas. Do wyboru mamy całkiem sporo opcji, jednak większość z nich jest już znana bywalcom imprez okolicznościowych. Fontanna czekoladowa to w dalszym ciągu wspaniała niespodzianka, która wywołuje ogromne zainteresowanie wśród gości. Ogromną zaletą jest to, że mogą oni swobodnie korzystać z możliwości fontanny bawiąc się ulubionymi smakami.

Słodki sposób na wyjątkową dekorację imprezy

Wśród dekoracji imprezowych królują obecnie różnego rodzaju balony, banery, czy też zimne ognie. Okazuje się, że można w prosty sposób udekorować swoją imprezę… jedzeniem. Fontanna czekoladowa, dzięki swojej budowie i sposobie rozpływania się czekolady, sama w sobie jest dekoracją. To jednak nie wszystko, ponieważ rolę dekoracyjną pełnią również piękne, kolorowe owoce. Owoce te wycinane są w artystyczny sposób tworząc koszyczki, kwiaty, a nawet napisy. Z tego powodu, stół na którym pojawi się fontanna wraz z przekąskami będzie taką dekoracją, obok której nikt nie przejdzie obojętnie, a zdjęcia z imprezy będą wspaniałą pamiątką tego smakowitego wydarzenia.

Fontanna czekoladowa to atrakcja na każdą okazję

Każda impreza okolicznościowa, niezależnie od charakteru wymaga odpowiedniej oprawy. Większość atrakcji imprezowych wykorzystuje się wyłącznie na weselach, ze względu na dynamiczny przebieg imprezy. W przypadku fontanny czekoladowej nie musimy mieć obaw o to, że goście nie będą korzystać z atrakcji, gdyż wchodzi ona również w skład poczęstunku. Z tego powodu, taka słodka niespodzianka świetnie sprawdzi się nie tylko na weselu, ale również podczas chrzcin, jubileuszy, urodzin oraz imprez tematycznych. Należy też pamiętać o imprezach firmowych i integracyjnych. Takie okoliczności wymagają dodatkowego rozluźnienia wśród gości, którzy najczęściej się nie znają. Zapewnienie im pysznej i zdrowej przekąski z pewnością sprawdzi się w tej roli, a wspólne zastanawianie się nad czekoladowymi kombinacjami smakowymi będzie świetnym tematem integracyjnych rozmów.

Ocena: