Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Gliwice

Potrzebujesz urozmaicenia, które sprawi, że organizowane przez Ciebie przyjęcie będzie wyjątkowe i zachwyci gości? Jeżeli szukasz takich właśnie opcji, to wiedz, że dobrze trafiłeś/-aś, ponieważ zajmujemy się profesjonalnym organizowaniem różnych uroczystości. Naszą specjalnością są wesela oraz imprezy firmowe, ale jesteśmy w stanie podjąć się organizacji również innego typu spotkania. Doskonale wiemy, że atrakcje są bardzo istotnym elementem każdego przyjęcia. Staramy się, aby nasze menu oraz dodatki spełniały oczekiwania nie tylko klientów, ale również zaproszonych gości, którzy także powinni czuć się wyjątkowo. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dbałość o detale w przypadku organizowania dużej imprezy i nie trzeba nam tłumaczyć, że ważny jest efekt zaskoczenia przy atrakcjach na różnych uroczystościach.


Fontanna czekoladowa Cena

Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować najatrakcyjniejsze ceny na rynku fontann. W naszej ofercie znajdziesz 4 pakiety, uzależnione od ilości osób na przyjęciu. Same pakiety to nie wszystko, ponieważ staramy się trafić w gusta najbardziej wymagających klientów utworzyliśmy dodatkowe pod pakiety, które wprost określają jakie „atrakcje” wchodzą w skład pakietu. Nasze pod pakiety to:

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Fontanna czekoladowa urozmaici Twoją imprezę w Gliwicach

Czekolada to coś, co lubią chyba wszyscy – zarówno dzieci, jak i dorośli. Na weselach, imprezach rodzinnych i spotkaniach w gronie pracowniczym czasami pojawiają się czekoladowe ciasteczka, ciasta z czekoladą czy tradycyjne pralinki. Fontanna czekoladowa to jednak coś zupełnie innego. Tego typu danie jest naprawdę atrakcją na stole i może prezentować się naprawdę dobrze. Atrakcje i detale tworzą klimat przyjęcia, a fontanna może okazać się nie lada zaskoczeniem dla gości. W naszej ofercie można znaleźć przeróżne opcje wynajmu fontanny czekoladowej.

Wynajem fontann czekoladowych Gliwice: dostępnych jest wiele opcji

Nasz czekoladowy asortyment jest szeroki, ponieważ chcemy zaspokoić wysokie wymagania wszystkich gości i osób zainteresowanych opcją wynajmu fontanny. Do sporządzenia takiej atrakcji wykorzystujemy różnego rodzaju czekolady, w zależności od upodobań naszych klientów może być to biała, mleczna albo deserowa czekolada belgijska. W ramach większości dostępnych pakietów możemy również udekorować stół tak, aby całość świetnie się komponowała i dobrze wyglądała na zdjęciach. Do fontanny możemy również zaoferować różnego rodzaju przekąski (w tym owocowe), które jeszcze bardziej uświetnią atrakcję oraz całe przyjęcie.

Bufet owocowy Gliwice, czyli dodatkowa atrakcja

Czekolada brzmi świetnie, czekoladowa fontanna – jeszcze lepiej, ale owoce razem z czekoladą to zdecydowanie opcja najlepsza z możliwych. Oprócz wynajmu fontanny czekoladowej możemy zaoferować Państwu bufet owocowy, który również uświetni i udoskonali każde przyjęcie. Zdrowe przekąski skomponowane z wybranych przez Państwa owoców to świetna opcja nie tylko na wesele, ale również na innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Planowany jest chrzest dziecka? W firmie szykuje się odejście na emeryturę ważnego pracownika? Te okazje warto uświetnić dzięki pięknie udekorowanym stołom w owoce oraz fontanny czekoladowe. Oferujemy m.in. koszyczki i palmy skomponowane z owoców, owocowe wieże oraz owoce na tacach lustrzanych.

Stoły owocowe Gliwice: tego nie może zabraknąć na przyjęciu

Owoce to zdrowe przekąski, po które często sięgamy na przyjęciach. Obecnie dieta nie zawsze pozwala gościom na korzystanie ze słodkości, dlatego zamówienie dla nich stołu owocowego będzie korzystnym rozwiązaniem. Tego typu stół może stać się również swego rodzaju wyjątkową, dodatkową dekoracją sali, ponieważ jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa specjalne ozdoby z owoców, które nie tylko ucieszą żołądek, ale także i oko. Na zdjęciach tego typu dekoracje mogą wyglądać bardzo ciekawie, a zachwyt w oczach gości jest przecież bezcenny.

Ocena: