Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Kielce

Jeśli jesteśmy organizatorem wesela, spotkania firmowego, czy innej imprezy okolicznościowej zależy nam na tym, aby gościom całe przedsięwzięcie jak najbardziej zapadło w pamięci. Dbamy o detale, wybieramy dodatki czy nawet menu z myślą o tych, którzy zostali zaproszeni. Kluczem każdej udanej imprezy, bez względu na jej okoliczność są niespotykane na codzień atrakcje, które zachwycą gości i pozostaną niezapomniane na długi czas po uroczystości.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Najwyższej klasy belgijska czekolada

Jako firma FountainsParty chcielibyśmy zaproponować Państwu produkty posiadające zarówno najwyższą jakość jak i będące niesamowitym urozmaiceniem każdego ważnego dla Państwa wydarzenia. Oprócz dekoracji balonowych, stołów – owocowych, alkoholowych czy serowych chcielibyśmy zaproponować coś, co bezsprzecznie cieszy się największym zainteresowaniem zarówno potencjalnych organizatorów imprez okolicznościowych jak i ich późniejszych gości. Mowa oczywiście o fontannach czekolady! Któż nie lubi słodyczy… Nasza oferta posiada różne warianty tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, a szeroki wybór pakietów pozwoli na dostosowanie stołu do potrzeb zarówno Państwa jak i Państwa gości.

Fontanny czekoladowe Kielce – Słodki kącik na twoim przyjęciu

Bazą fontanny jest wysokiej klasy czekolada belgijska – mleczna, biała bądź deserowa. W ramach usługi zapewniamy jednorazowe talerzyki, patyczki i serwetki – tak, aby organizator nie musiał przejmować się tymi szczegółami. Brzmi pysznie? Z pewnością! Jest to jednak jedynie podstawowy wariant. Możemy zapewnić również dekorację takiego stołu, jego obsługę a nawet całkowitą organizację! Oprócz czekolady proponujemy Państwu owocowy stół będący uzupełnieniem oferty – dostosowany zarówno do gustu Państwa jak i Państwa gości. To, co jest dla nas najważniejsze, to zadowolenie naszych klientów, tak więc proponowane przez nas usługi cechują się wysoką jakością i zupełnym zaangażowaniem z naszej strony. Jesteśmy profesjonalistami, czego potwierdzeniem są opinie tych, którzy skorzystali już z naszej oferty. Nie osiadamy jednak na laurach! Cały czas w celu dbałości o dopracowanie szczegółów uczestniczymy w tematycznych kursach. Oprócz pyszności o wyjątkowym smaku,poruszenia gustów kulinarnych mogą być Państwo pewni estetyki naszych kompozycji, ponieważ dbamy nawet o detale. W zależności od wyboru wariantu usługi możliwości jest wiele – między innymi podświetlany podest, eleganckie lustrzane talerze, które podkreślą kolory owoców. W ramach pakietu Fruit Fusion proponujemy także owocowe rzeźby a oprócz wyboru owoców udostępniamy również możliwość personalizacji “instalacji owocowej”, na przykład imionami Młodej Pary, czy dedykacją dla solenizanta.

Balonowa niespodzianka – hit na każdej imprezie

Jeśli uważają Państwo, że fontanna czekolady to za mało i są Państwo fanami większej ilości przeróżnych atrakcji imprezowych, w naszej ofercie można znaleźć również tak zwane “balonowe niespodzianki”. Jest to prezent, którego nikt z pewnością się nie spodziewa! Co to dokładnie jest? Otóż, jest to ogromne pudełko, z którego po otwarciu wylatują piękne balony! Ich kolor i ilość zależna jest od Państwa upodobań – tutaj również przygotowaliśmy kilka wariantów oferty. Gwarantujemy, iż Państwa goście, oraz sam obdarowany będzie pod wielkim wrażeniem zarówno za dnia, jak i w nocy. Mamy bowiem możliwość przygotowania “Balonowego pudła” z balonami LED, które po wypuszczeniu mogą wyglądać jak setki małych światełek wznoszących się ku niebu. Oprawa warta zarówno wesel, urodzin, czy przyjęcia z okazji narodzin dziecka.

Zaciekawiliśmy Państwa naszą ofertą, ale nie są Państwo pewni co byłoby najodpowiedniejsze dla organizowanej przez Państwa imprezy okolicznościowej? Jesteśmy profesjonalistami, to, co robimy wywodzi się z pasji do zaspokojenia zarówno gustów kulinarnych jak i estetycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ocena: