Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Sprawdź nas: Zapytaj o ofertę

Wynajem fontann czekoladowych Kielce

Jeśli jesteśmy organizatorem wesela, spotkania firmowego, czy innej imprezy okolicznościowej zależy nam na tym, aby gościom całe przedsięwzięcie jak najbardziej zapadło w pamięci. Dbamy o detale, wybieramy dodatki czy nawet menu z myślą o tych, którzy zostali zaproszeni. Kluczem każdej udanej imprezy, bez względu na jej okoliczność są niespotykane na codzień atrakcje, które zachwycą gości i pozostaną niezapomniane na długi czas po uroczystości.


Fontanna czekoladowa Cena

Pakiet Opis pakietu
Pakiet Standard Belgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet Royal Belgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal Lite Belgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal Plus Belgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit Fusion Pakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 350 zł
Pakiet Royal: 550 zł
Pakiet Royal Plus: 650 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 600 zł
Pakiet Royal Lite: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1500 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1350 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1800 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1450 zł
Pakiet Royal Plus: 2000 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2600 zł


Najwyższej klasy belgijska czekolada

Jako firma FountainsParty chcielibyśmy zaproponować Państwu produkty posiadające zarówno najwyższą jakość jak i będące niesamowitym urozmaiceniem każdego ważnego dla Państwa wydarzenia. Oprócz dekoracji balonowych, stołów – owocowych, alkoholowych czy serowych chcielibyśmy zaproponować coś, co bezsprzecznie cieszy się największym zainteresowaniem zarówno potencjalnych organizatorów imprez okolicznościowych jak i ich późniejszych gości. Mowa oczywiście o fontannach czekolady! Któż nie lubi słodyczy… Nasza oferta posiada różne warianty tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, a szeroki wybór pakietów pozwoli na dostosowanie stołu do potrzeb zarówno Państwa jak i Państwa gości.

Fontanny czekoladowe Kielce – Słodki kącik na twoim przyjęciu

Bazą fontanny jest wysokiej klasy czekolada belgijska – mleczna, biała bądź deserowa. W ramach usługi zapewniamy jednorazowe talerzyki, patyczki i serwetki – tak, aby organizator nie musiał przejmować się tymi szczegółami. Brzmi pysznie? Z pewnością! Jest to jednak jedynie podstawowy wariant. Możemy zapewnić również dekorację takiego stołu, jego obsługę a nawet całkowitą organizację! Oprócz czekolady proponujemy Państwu owocowy stół będący uzupełnieniem oferty – dostosowany zarówno do gustu Państwa jak i Państwa gości. To, co jest dla nas najważniejsze, to zadowolenie naszych klientów, tak więc proponowane przez nas usługi cechują się wysoką jakością i zupełnym zaangażowaniem z naszej strony. Jesteśmy profesjonalistami, czego potwierdzeniem są opinie tych, którzy skorzystali już z naszej oferty. Nie osiadamy jednak na laurach! Cały czas w celu dbałości o dopracowanie szczegółów uczestniczymy w tematycznych kursach. Oprócz pyszności o wyjątkowym smaku,poruszenia gustów kulinarnych mogą być Państwo pewni estetyki naszych kompozycji, ponieważ dbamy nawet o detale. W zależności od wyboru wariantu usługi możliwości jest wiele – między innymi podświetlany podest, eleganckie lustrzane talerze, które podkreślą kolory owoców. W ramach pakietu Fruit Fusion proponujemy także owocowe rzeźby a oprócz wyboru owoców udostępniamy również możliwość personalizacji “instalacji owocowej”, na przykład imionami Młodej Pary, czy dedykacją dla solenizanta.

Balonowa niespodzianka – hit na każdej imprezie

Jeśli uważają Państwo, że fontanna czekolady to za mało i są Państwo fanami większej ilości przeróżnych atrakcji imprezowych, w naszej ofercie można znaleźć również tak zwane “balonowe niespodzianki”. Jest to prezent, którego nikt z pewnością się nie spodziewa! Co to dokładnie jest? Otóż, jest to ogromne pudełko, z którego po otwarciu wylatują piękne balony! Ich kolor i ilość zależna jest od Państwa upodobań – tutaj również przygotowaliśmy kilka wariantów oferty. Gwarantujemy, iż Państwa goście, oraz sam obdarowany będzie pod wielkim wrażeniem zarówno za dnia, jak i w nocy. Mamy bowiem możliwość przygotowania “Balonowego pudła” z balonami LED, które po wypuszczeniu mogą wyglądać jak setki małych światełek wznoszących się ku niebu. Oprawa warta zarówno wesel, urodzin, czy przyjęcia z okazji narodzin dziecka.

Zaciekawiliśmy Państwa naszą ofertą, ale nie są Państwo pewni co byłoby najodpowiedniejsze dla organizowanej przez Państwa imprezy okolicznościowej? Jesteśmy profesjonalistami, to, co robimy wywodzi się z pasji do zaspokojenia zarówno gustów kulinarnych jak i estetycznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.