Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Rybnik

Fontanna, w której zamiast wody płynie rozgrzana, płynna czekolada, to z całą pewnością dekoracja, która potrafi przyciągnąć uwagę każdego. W końcu czekoladę mniej lub bardziej lubimy wszyscy – niezależnie od wieku, a tak atrakcyjny sposób jej podania nie jest widywany codziennie. Dlatego też fontanny czekoladowe stały się w ostatnim czasie prawdziwym hitem w organizacji przyjęć.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Fontanny czekoladowe Rybnik – najlepsze fontanny w regionie

Nasza firma działa na rynku już od dłuższego czasu, a więc mamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć każdego rodzaju – zarówno tych największych, jak i zdecydowanie mniejszych, kameralnych. Niezależnie od wielkości przyjęcia, użycie odpowiednio przemyślanych dekoracji i atrakcyjnych przystawek sprawia, że każda okazja może stać się wyjątkowa. Fontanna czekoladowa spełnia obie te funkcje. Z jednej strony fontanna, z której płynie pyszna czekolada to niesamowita, intrygująca i robiąca ogromne wrażenie na gościach ozdoba. Dzięki niej uczestnicy przyjęcia mają więcej tematów do rozmów i okazji do dobrej zabawy. Dobrze widoczna fontanna gromadzi wokół siebie wielbicieli czekolady, co zawsze jest okazją do nawiązywania znajomości i dobrej zabawy. W naszej ofercie znaleźć można fontanny każdej wielkości i wykonane z różnych materiałów. Dzięki temu możemy dobrać odpowiedni sprzęt na potrzeby każdego przyjęcia. Oferowane przez nas fontanny cechuje również bardzo wysoka jakość i utrzymywane są w doskonałym stanie technicznym. Dlatego też nasi klienci zyskują pewność, że powierzona im fontanna będzie działać przez cały czas bez zarzutu, przynosząc radość zaproszonym gościom.

Jak wybrać najlepszą fontannę czekoladową?

Wybór odpowiedniej fontanny czekoladowej nigdy nie jest łatwy. Przede wszystkim należy ocenić ilość czekolady, która powinna się w takiej fontannie znaleźć. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno fontanny małe, które zaspokoją potrzeby niewielkiej grupy osób, jak o fontanny bardzo duże, które swobodnie mogą być wykorzystane nawet na najbardziej wystawnych i największych przyjęciach. Dlaczego wielkość fontanny jest tak istotna? Czekolada podana w tej formie zawsze wzbudza zainteresowanie gości. Nawet jeżeli ktoś nie jest jej wielkim fanem, to najpewniej i tak z ciekawości spróbuje chociaż trochę. Nie można więc dopuścić, żeby czekolada skończyła się w fontannie zbyt szybko. Oczywiście istnieje możliwość jej uzupełnienia, ale nie zawsze jest to łatwe w czasie trwania przyjęcia. Z drugiej jednak strony niedobrze jest dopuścić, żeby zbyt dużo czekolady się zmarnowało. Najlepiej ocenę wielkości potrzebnej fontanny pozostawić więc specjalistom – w tym przypadku właśnie nam. Fontanny różnią się oczywiście nie tylko wielkością, ale również wyglądem. Wybór odpowiedniej powinien być uzależniony przede wszystkim od charakteru przyjęcia, na którym się znajdzie i pozostałych dekoracji sali.

Czy warto zainwestować w fontannę czekoladową na przyjęcie?

Pytanie, czy faktycznie warto zainwestować w taką fontannę i wynająć ją na przyjęcie? Praktyka pokazuje, że tak. Fontanna przykuwa uwagę zaproszonych gości, jest miejscem, wokół którego się gromadzą i z całą pewnością zbliża do siebie ludzi. Nasze doświadczenie pokazuje, że goście zazwyczaj wynoszą o wiele lepsze wspomnienia z przyjęcia, na którym fontanna była obecna. To również świetny sposób, żeby zrobić niezatarte wrażenie. Bez wątpienia efektownej, czekoladowej fontanny goście nie zapomną szybko.

Nie tylko fontanna – co jeszcze będzie potrzebne?

Oczywiście fontanna to nie wszystko, a czekolada, która w niej płynie, będzie wymagała odpowiednich dodatków. Czekolady z fontanny używa się zazwyczaj do zamaczania specjalnych słodkich przystawek, które umieszcza się na stole razem z nią. W tej roli najlepiej sprawdzają się owoce. Bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie specjalnych owocowych koreczków, które idealnie komponują się z płynną czekoladą. W ofercie naszej firmy jest również przygotowanie efektownych, owocowych instalacji, które na pewno zrobią na gościach nie mniejsze wrażenie, niż sama fontanna.

Ocena: