Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Rzeszów

Zastanawiałeś się może kiedyś co zrobić aby Twoje przyjęcie, wesele, lub impreza podobnego formatu była wyjątkowa? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Jako Fountains Party oferujemy głównie wynajem fontann czekoladowych i stołów owocowych, jednak w ofercie posiadamy szereg innych produktów. Poza fascynującym efektem wizualnym to też, a może i przede wszystkim, efekt zadowolenia gości, ze względu na nieocenione walory smakowe.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Fontanny czekoladowe Gdynia

Fontanna czekoladowa to urządzenie, które rozpuszcza czekoladę, dzięki czemu ten pyszny, słodki smakołyk spływa w postaci efektownej kaskady. Uczestnicy imprezy mogą wówczas maczać w czekoladzie owoce, suche przekąski, czy też tak popularne obecnie pianki marshmallow. Goście decydują, na który z tych smakołyków mają ochotę, nadziewają go na patyczek i podstawiają pod strugę spływającej czekolady. Dzięki temu, jest to ciekawy dodatek, bądź alternatywa dla ciast, tortów i suchych pierniczków, które zazwyczaj są obecne na imprezie. W przypadku fontanny czekoladowej goście sami decydują czym chcieliby uraczyć swoje podniebienie

Gwarancja udanej Imprezy

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia dla gości, sprawimy również, że Twoje przyjęcie nie będzie już nigdy nudne. O żadnym evencie nie będzie można powiedzieć, że było blade. To właśnie efekt fantastycznej gamy kolorów ułożonych w cudownych owocowych aranżacjach sprawia, że często na wspomnienie o przyjęciu w głowie gości, zostaje właśnie rozmowa, spotkanie przy owocowym stole. Do tego co zostało już napisane wyżej, dołóżmy jeszcze fakt, że spotkanie przy stole owocowym, jest nieporównywalnie zdrowsze od spotkanie przy jakimkolwiek innym stole, choćby zastawionym napojem Bogów. Biorąc już to wszystko na wagę, okazuje się, że z dużym stopniem prawdopodobieństwa, graniczącym z pewnością dochodzimy do wniosku, że żadne przyjęcie w Rzeszowie, nie powinno się odbyć bez Naszej firmy.

Smacznie i zdrowo

Zdrowy tryb życia, staje się dziś jednym z priorytetów wielu ludzi. Choć goście nie często lubią mówić, że na przyjęciu czegoś brakowało, to często zdaje się słyszeć głosy, że brakowało zdrowej żywności. W tym względzie właśnie stawiam pytanie, czy jest coś zdrowszego aniżeli szeroki bukiet owoców, podanych w nieprzeciętnych aranżacjach? Zadowolenie Twoich gości, to dla nas zadanie najważniejsze, zrobimy wszystko co w naszej mocy aby spełnić oczekiwania najwybredniejszych klientów. Można wręcz określić, że Twoi goście są Naszymi gośćmi, ich radość to coś, o co walczymy. Ile szczęścia i uśmiechu na twarzy dzieci, może dać fontanna czekoladowa na przyjęciu wiemy tylko My. Żadna z tradycyjnie znanych atrakcji, nie daje tyle szczęścia i zainteresowania dzieci, jak płynąca strumieniami pyszna czekolada. Swoją drogą, dzięki fontannie to MAMY na przyjęciu często znajdują chwilę dla siebie, nie martwiąc się o z znudzenie swoich pociech.

Fontanny czekoladowe Rzeszów

Nasza szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Fachowe doradztwo i obsługa klienta sprawi, że dobór produktów zostanie dostosowany do Twoich gości. Co ważne, współpraca z nami zaczyna się od bezpłatnej wyceny. To ważny aspekt, szczególnie w przypadku gdzie okoliczność jest niewielka, a klient nie jest pewny, czy aby na pewno powinien inwestować w atrakcję tego rodzaju. My jednak jesteśmy pewni, że zasługujesz na najlepszą obsługę zamówienia, w bardzo korzystnej cenie. Za sprawą doświadczenia jakie posiadamy, jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie, przy relatywnie niskich cenach.

Czy warto?

Wspomnienia nie mają swojej ceny, to wiemy na pewno. Zadowolenie Twoich gości jest wręcz bezcenne. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Impresja Smaku. Współpracując z najlepszymi, stajesz się najlepszy. Impreza okolicznościowe z fontanną czekoladową i stołem owocowym odbije się szerokim echem na terenie Rzeszowa. Smacznie i zdrowo, trudno o lepsze połączenie na lekką i smaczną przekąskę. Spodziewasz się wybrednych gości? Nic bardziej prostego, nawiązanie współpracy, bezpłatna wycena, kompleksowa i fachowa obsługa, to to czego potrzebujesz. To właśnie zadanie dla Naszej firmy. Jeśli nie masz pomysłu jak sprawić by o Twoim przyjęciu mówiło się jeszcze długie długie lata, to jest właśnie ten moment. Moment, w którym sprawisz, że Twoja osoba zyska w oczach osób zaproszonych jako nowoczesna, z dobrym gustem i do tego szanująca zaproszonych gości. Żeby skorzystać z oferty nie musisz robić wielkiego przyjęcia, dostosowanie oferty do Twoich wymagań to zadanie dla Naszej firmy. Często przyjęcie to duża porcja stresu dla organizatora, My gwarantujemy obniżenie poziomu stresu i możliwość skupienia się na gościach zarówno w przygotowaniu do przyjęcia, jak i w jego trakcie.

Ocena: