Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Sosnowiec

Planujesz Wesele? Urodziny? Zbliża się rocznica? A może chcesz urządzić przyjęcie w gronie bliskich? Bez znaczenia jaką okazję będziesz obchodził mamy dla Ciebie propozycję, która spowoduje, ze wszyscy zapamiętają ten dzień. Nie od dziś wiadomo, że jedzenie jest jednym z najważniejszych elementów podczas przyjęcia. Warto na swoim przyjęciu zapewnić coś niezwykłego.


Czym się zajmujemy?

 • wynajem fontann czekoladowych, serowych i alkoholowych
 • przygotowanie stołów owocowych, palm i rzeźb z owoców
 • dekoracje balonowe

Największą popularnością cieszą się fontanny czekoladowe. Dlaczego czekolada? Chyba nikt z nas nie zna osoby, która nie lubiłaby czekolady Jeśli połączymy czekoladę z fontanną, to zapewnimy naszym gościom płynącą rozkosz nie tylko dla oczu, ale i dla podniebienia. Jesteśmy pewni, ze nikt się nie oprze, a przyjęcie zostanie zapamiętane na długo. Czekolada ma tą niezwykłą moc, że po zjedzeniu nawet kostki doznajemy uczucia radości. Więc dlaczego mielibyśmy nie wykorzystać tego na naszym przyjęciu, by nasi goście bawili się z dobrymi humorami ?

Jak to działa?

Działanie fontanny czekoladowej jest bardzo podobne do zwykłej fontanny wodnej. Na dole fontanny znajduje się miska, która wypełniona zostaje płynną czekoladą. Nasze fontanny same rozpuszczają czekoladę, która zasysana jest na wyższy poziom, a następnie tak jak woda spływa po piętrach, w zależności od wielkości fontanny. Goście mogą moczyć w czekoladzie kawałki owoców lub ciasteczka nabite na patyczki. Nasze profesjonalne fontanny mogą “wyprodukować” aż 30 kg płynącej czekolady, więc bez obaw nawet przy dużej liczbie gości.

Pakiety do wyboru:

 1. Standardowy, który zawiera belgijską czekoladę (mleczną, białą lub deserową) oraz cały zestaw tak by móc zaserwować samodzielnie taką fontannę wraz z przesyłką kurierską w obie strony
 2. Royal, który składa się z belgijskiej czekolady, ale dodatkowo z obsługi Impresji Smaku oraz dekoracji stołu z fontanną
 3. Royal Lite, który dodatkowo zawiera przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wystawienie ich podczas przyjęcia
 4. Royal Plus, w której oprócz produktów i usług dostępnych w pakiecie Royal, zawiera owoce zapewnione przez naszą firmę, 1 rodzaj suchej przekąski, palmę owocową oraz podest, który jest poświetlany
 5. Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal plus z bufetem owocowym, który dopasujemy indywidualnie do Twoich wymagań. ( możliwość udostępnienia wcześniej wykonanych przez naszą firmę kompozycji bufetowych w ramach inspiracji)

Do wyboru mamy 4 rodzaje fontann w zależności od liczby gości:

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Oprócz czekolady mamy w ofercie piękne, pyszne a zarazem zdrowe owoce. Możemy je zaserwować na 3 sposoby:

 1. Stoły owocowe – odrębny stół z owocami na Twoim przyjęciu będzie cieszył się ogromnym powodzeniem i na pewno nie zniknie wśród innych potraw, co często ma miejsce w przypadku serwowania owoców na stole głównym. W tej opcji proponujemy owoce sezonowe i egzotyczne, które są już obrane , przygotowane do zjedzenia, więc nie ma też zbędnego bałaganu.
 2. Palmy owocowe – piękne ułożenie owoców na kształt palmy zachęci Waszych gości do zjedzenia, nie od dziś wiadomo, ze najpierw jedzą oczy.
 3. Rzeźby owocowe – tu możemy dać ponieść się fantazji, chciałbyś mieć rzeźbę jakiegoś symbolu? Może serce? Kwiat? A może imię osoby, która obchodzi swoje święto? Dla nas to nic trudnego. Możemy stworzyć dosłownie wszystko.

Nasza firma posiada ponad 7 letnie doświadczenie. Od 2013roku zapewniamy naszym klientom niezapomniane atrakcje na przyjęciach. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i propozycję. Słyniemy z rzetelności i profesjonalizmu. Już ponad 500 klientów skorzystało z naszych usług. Nie wahaj się i dołącz do naszych zadowolonych klientów.

Ocena: