Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Zabrze

Jeśli jesteś przed organizacją imprezy rodzinnej, organizujesz wesele, komunię czy chrzciny, albo masz przed sobą promocyjną imprezę firmową, koniecznie musisz zadbać o atrakcje, które sprawią, że takie wydarzenie na długo zostanie w pamięci uczestników. Atrakcji, które można gościom zaproponować jest wiele, a wśród nich mogą znaleźć się również proponowane przez naszą firmę czekoladowe fontanny. W ramach naszej działalności staramy się zapewnić rozwiązania, które świetnie się zaprezentują, z tego względu oferujemy owocowe dekoracje stołów i dbamy o najwyższa jakość proponowanej w naszych fontannach czekolady. Wszystkich zainteresowanych tymi propozycjami zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Zróżnicowane pakiety, różne wielkości obsługiwanych imprez

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów są różne, tak jak różne imprezy organizują, zróżnicowaną mają liczbę gości, którzy na takiej imprezie będą się pojawiać. Dlatego z jednej strony proponujemy obsługę różnych imprez jeśli chodzi o wielkość od 30 do nawet 300 osób, z drugiej zaś różnicujemy pakiety pod kątem ilości atrakcji, które możemy klientom zaproponować. To pozwala dopasować ofertę do oczekiwań klientów i jego finansowych możliwości. Najmniejszy pakiet zakłada wynajem fontanny z akcesoriami do obsługi oraz doskonałej jakości czekoladę. Pozostałe cztery pakiety to już wynajem fontanny w połączeniu z obsługą naszego pracownika, dekoracją stołów i w najwyższych pakietach również z przygotowanymi dla gości owocami i słodkościami. Największy z pakietów zakłada również przygotowanie owocowych rzeźb według inspiracji podanych przez naszego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami, które można zobaczyć na fotografiach znajdujących się na naszej stronie internetowej.

Idealny smak czekolady – podstawa naszych fontann – Fontanny czekoladowe Zabrze

Chcąc proponować klientom czekoladowe fontanny musieliśmy zadbać o fundamentalny surowiec, który jest podstawą naszych działań – czekolada. W naszych fontannach wykorzystujemy wyłączenie najwyższej klasy belgijską czekoladę, której perfekcyjny smak doceniany jest w całej Europie. W naszych fontannach występuje w trzech wersjach: mlecznej, deserowej i białej – do wyboru w zależności od oczekiwań i upodobań naszego klienta. Doskonała jakość proponowanej czekolady wymaga stworzenia przekąsek i słodkości, które będzie można w tej czekoladzie “skąpać”. Dla naszych klientów przygotować możemy stoły owocowe z dobranymi przez nich owocami, wykonamy dekoracje owocowe, a goście będą mogli wybrać to co będzie dla nich atrakcyjne. Nasi pracownicy regularnie mają okazję brać udział w tematycznych szkoleniach, dzięki czemu przygotowywane ozdoby stołów stale się zmieniają, wprowadzamy nowe pomysły, chcemy odpowiedzieć na oczekiwania różnych klientów. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty będziecie mieli okazję stworzyć taką atrakcję, która przypadnie do gustu uczestnikom imprezy będzie przez nich pozytywnie odbierana, stanie się jednym ze wspomnień z tego dnia.

Ocena: