Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Wynajem fontann czekoladowych Zielona Góra

Organizacja imprezy, która zapadnie w pamięć uczestników nie będzie prostym zadaniem. Branża eventowa kwitnie i pomysłów na imprezowe atrakcje jest oczywiście cała masa. Poszczególne firmy, które konkurują między sobą co rusz wprowadzają nowe pomysły, które mają sprawić, że goście będą się świetnie bawić. Również Fountains Party chce zaistnieć w Państwa świadomości, dlatego proponujemy nasze czekoladowe fontanny. Każdy lubi słodkości a czekolada zaproponowana w formie fontanny w otoczeniu owocowych stołów to szansa na to, by zachwycić gości. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami.


Fontanna czekoladowa Cena

PakietOpis pakietu
Pakiet StandardBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet RoyalBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal LiteBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przygotowanie owoców i słodkości zakupionych przez Państwa i wyeksponowanie ich w naszym szkle.
Pakiet Royal PlusBelgijska czekolada do fontanny (mleczna, biała lub deserowa), obsługa, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów owoców + 1 rodzaj tzw. “suchych” przekąsek), palma owocowa, podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Fruit FusionPakiet Fruit Fusion to połączenie pakietu Royal Plus z kompozycją bufetu owocowego dopasowanego do Twojego przyjęcia. Bufet owocowy komponujemy w oparciu o Państwa pragnienia i życzenia np. owocowe koszyki, owocowe palmy, piramidy owocowe, owocowe wieże, owoce na lustrzanych tacach , rzeźby owocowe (carving) w ilości 5 szt., których motywy Państwo wybieracie sami np. Imiona Młodej Pary, dedykacje etc.

Fontanna czekoladowa Giulietta
(30 os.):

Pakiet Standard: 400 zł
Pakiet Royal: 700 zł
Pakiet Royal Plus: 850 zł

Fontanna czekoladowa Uniesienie
(70 os.):

Pakiet Royal: 800 zł
Pakiet Royal Lite: 950 zł
Pakiet Royal Plus: 1200 zł
Pakiet Fruit Fusion: 1900 zł

Fontanna czekoladowa Niebiańska Rozkosz (150 os.):

Pakiet Royal: 950 zł
Pakiet Royal Lite: 1300 zł
Pakiet Royal Plus: 1600 zł
Pakiet Fruit Fusion: 2200 zł

Fontanna czekoladowa Euforia
(300 os.):

Pakiet Royal: 1100 zł
Pakiet Royal Lite: 2000 zł
Pakiet Royal Plus: 2500 zł
Pakiet Fruit Fusion: 3000 zł


Czekoladowe fontanny – pakiet stworzony dla Ciebie

Decydując się na czekoladowe fontanny w Zielonej Górze możecie liczyć na ofertę przygotowaną przez Fountains Party. Proponujemy Państwu pięć zróżnicowanych pakietów począwszy od podstawowego pakietu, w którym wynajmujemy fontannę i dostarczamy klientom czekoladę z akcesoriami do przekąsek przez pakiety z pełną obsługą naszych pracowników i owocowymi stołami, aż po najbogatszy pakiet, w którym nasi pracownicy mogą przygotować dla Państwa owocowe rzeźby motywem nawiązujące do imprezy, którą organizujecie (np. imiona pary młodej, imię jubilata). Poszczególne pakiety oferowane są w różnych opcjach jeśli chodzi o ilość osób. Możliwe imprezy, które obsługujemy to od 30 do nawet 300 osób. Dzięki zróżnicowanej ofercie jesteśmy pewni, że będziemy w stanie odpowiedzieć na oczekiwania różnych klientów. Zapraszamy do bliższego poznania naszych propozycji i zapoznaniu się z galerią zdjęć, w której prezentujemy wykonywane przez nas dekoracje stołów z owocami i czekoladowymi fontannami.

Podstawą idealna belgijska czekolada

Chcąc zadbać o doskonałą jakość usług zaczęliśmy od wyboru podstawy naszych działań a więc czekolady, którą będziemy mogli zaproponować naszym klientom. Z tego względu w naszych czekoladowych fontannach wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy belgijską czekoladę w wersji – białej, mlecznej oraz deserowej. Wybrana do przygotowania fontanny czekolada to gwarancja, że skąpane w niej przekąski będą smakować wyjątkowo, a goście chętnie będą wracać do naszych owocowo – czekoladowych stołów. Klienci, którzy zdecydują się na pakiet z obsługą mogą liczyć na dekorację stołów, która zostanie oparta o wyjątkowo wyglądające owocowe kompozycje.Nasi pracownicy odpowiadający za obsługę stołów regularnie uczestniczą w tematycznych kursach, dzięki czemu chcemy zapewnić wyjątkowe dekoracje, zmieniające się w czasie, uzupełniane o nowe kompozycje. Wiemy, że oczekiwania klientów i uczestników imprez są wysokie, dlatego przygotowane przez nas owocowo – czekoladowe stoły realizujemy z uwagą i największą starannością, by każdy detal był tam zadbany, by stół prezentował się perfekcyjnie. Czekolada jest na bieżąco uzupełniana, akcesoria do przekąsek również, każdy kto podejdzie do naszego stołu ma gwarancje, że otrzyma to na co w danym momencie będzie miał ochotę. Jesteśmy przekonani, że nasze fontanny będą tą atrakcją, do której goście będą chętnie wracali pamięcią po zakończonej imprezie.

Ocena: