Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Pomysły na prezent z okazji 20 rocznicy ślubu

Rocznice ślubu to doskonała okazja do świętowania miłości dwojga ludzi, upamiętniając radość, jaką czerpią oni ze swojego towarzystwa, pomimo wzlotów i upadków małżeńskiej podróży.

W większości kultur rocznica ślubu jest uważana za ważną okazję i jest obchodzona w huczny sposób.
Parom przypomina się o ich małżeńskim zaangażowaniu i często wiele wysiłku wkłada się w znalezienie idealnego prezentu, który będzie symboliczny i znaczący dla partnera lub szczęśliwej pary.

O ile wymyślenie prezentu dla par lub partnerów w okresie wczesnych lat małżeństwa jest proste(ponieważ para wciąż potrzebuje wielu produktów do życia małżeńskiego), o tyle w późniejszym okresie ich małżeństwa wybranie prezentu,
który zostanie doceniony, jest bardzo trudne.

Jest tu mnóstwo niesamowitych prezentów, ale możesz odrzucić tradycję i podarować coś super spersonalizowanego lub to, co reprezentuje wasze hobby i historię razem. Wręczanie prezentów z okazji rocznicy ślubu ma swoje korzenie w średniowieczu. W Świętym Cesarstwie Rzymskim mężowie dawali żonie srebrną girlandę z okazji 25-lecia i złoty wieniec, gdy osiągnęli 50 lat małżeństwa.

Prezent na 20 rocznice ślubu

O to propozycja “szczęśliwej trzynastki” upominków, dzięki którym uczynisz jubileuszową celebrację – niezapomnianą.

1. Niestandardowy portret pary

Uchwyć swój wyjątkowy moment w czasie dzięki specjalnie zamówionej ilustracji, przedstawiającej Ciebie i ukochaną osobę. Będzie to cudowne przypomnienie 20 lat małżeństwa, które może wisieć w Twoim domu przez wiele lat.

2. Spersonalizowana mapa gwiazd

Jeśli twoja druga połowa to osoba, z którą spędziłeś wiele nocy, obserwując gwiazdy, to oszałamiająca mapa gwiazd z nocnego nieba będzie wspaniałym prezentem. Możesz podać konkretną datę – być może datę ślubu – a tego dnia gwiazdy stworzą unikalny układ na niebie. Możesz nawet dodać własną, spersonalizowaną wiadomość.

3. Pamiętnik rocznicowy

Niezależnie od tego, czy twój ślub był romansem z czarnym krawatem, czy świętowaniem boso na plaży, był to jeden z najbardziej pamiętnych dni w twoim życiu, który pozostanie z tobą przez dziesięciolecia. Dlatego upamiętnij tę datę w ponadczasowym stylu dzięki wspaniale zaprojektowanemu i wykonanemu dziennikowi rocznicowemu. Niestandardowe strony rejestrują wspomnienia z twoich dwudziestu rocznic za pomocą podpowiedzi, które kierują romantyczną refleksją i wzajemnymi aspiracjami (jak świętowałeś, ulubione rzeczy, niezapomniane chwile), a strona ze zdjęciami ilustruje każdą sekcję, eleganckie koperty przeplatane co dekadę zapewnią miejsce na dodatkowe pamiątki czasu spędzonego razem.

4. Gra w serca

Para, która gra razem, zostaje razem. Rzuć swoją drugą połówkę na beztroską rywalizację z cudownie przygotowaną grą w serca. W polu z naciętymi sercami można spersonalizować do czterech wierszy (po siedem znaków w każdej), dodając imiona, datę rocznicy lub słodką wiadomość, która zaskoczy ukochaną osobę lub parę. Wykonane ręcznie. Ze względu na charakter tego przedmiotu każdy jest wyjątkowy i będzie się różnić.

5. Szata Sari

Zrelaksuj się w luksusowym stylu w tej szacie wykonanej z mozaiki przerobionych sari połączonych ze sobą przez spółdzielnię rzemieślniczą w wiosce pod Radżastanem w Indiach. Te zszywane kwadraty z pięknego, lekkiego materiału charakteryzują się nasyconymi odcieniami i unikalnymi wzorami, które nadały oryginalnym zestawom ich charakterystyczne piękno. Indyjskie kobiety, które tworzą te szaty, pomagają również stworzyć lepszy standard życia dla siebie, swoich dzieci i swoich społeczności.

6. Fontanna Czekoladowa

Poczujcie wyjątkową rozkosz, uczucie błogości i beztroski, kosztując czekolady spływającej prosto z czekoladowej fontanny! W końcu każdy uwielbia czekoladę. Wygląd oraz rozmiar fontanny możesz dobrać samodzielnie. Podaruj parze słodkie chwile, na kolejne wspólne lata.

7. Błyszczące kolczyki z surowego diamentu

Astronomowie twierdzą, że księżyc nie wysyła żadnego światła – jego blask jest zapożyczany ze słońca. Ale nie mówcie temu błyszczącemu księżycowemu półksiężycowi: jego blask jest sam w sobie.

8. Naszyjnik w kształcie serca z koronką

Koronka i połysk łączą się z eleganckim efektem w tym delikatnym naszyjniku w kształcie serca. Pięknie romantyczna, jedyna w swoim rodzaju sztuka, którą z dumą i radością będzie nosić na szyi każda kobieta. Najlepsza biżuteria to taka, która została wykonana ręcznie.

9. Kompletny album zdjęciowy z kluczowych przeżyć rodziny

Pięknie zrobione zdjęcia zbliżają ludzi i umacniają więzy rodzinne. To bez wątpienia prawda, bo nic tak nie porusza i nie przywołuje wspomnień, jak album zdjęciowy po brzegi zapełniony pamiątkami z różnych wydarzeń. Niektóre zdjęcia są spontaniczne, niezaplanowane, a inne z kolei stanowią uwiecznienie ważnych ceremonii w życiu któregoś z członków rodziny. Album fotograficzny na zdjęcia rodzinne to skarbnica uczuć, emocji i doświadczeń. Ta księga jest niczym pamiętnik, który zamiast słów mieści w sobie same obrazy.

10. Voucher na skok spadochronowy

Jeśli jesteście typem poszukiwaczy przygód, ciekawskich i tych, którzy nie boją się stawić czoła strachowi, skoki ze spadochronem i spadochroniarstwo to najlepsze przeżycia adrenalinowe, gwarantujące poważne emocje i pozostawiające ich tętno na długo po skoku. Podaruj swojej drugiej połówce voucher na skok, lub skoczcie razem! Wrażenia niezapomniane.

11. Grawerowany kamień

Czy nie uważasz, że twoje uczucia do współmałżonka powinny być wyryte na polerowanym kamieniu? Ta szklista czarna skała ma specjalną wiadomość wygrawerowaną na niej w kolorze złotym. Jest to kamień wielkości dłoni, który Twój partner może zabrać ze sobą wszędzie. To świetny sposób na wyrażenie uczuć.

12. Wyjątkowy złoty pierścionek z grawerem

Wygrawerowanie na obrączce tajnej wiadomości to najlepszy sposób na spersonalizowanie i tak wyjątkowej biżuterii. Jest coś niesamowicie romantycznego w inskrypcji specjalnej daty, dwóch inicjałów obok siebie lub frazie, którą zrozumieją tylko noszący. Jest to również ponadczasowa praktyka: od czasów średniowiecza ludzie grawerowali dla swoich ukochanych cytaty i słodkie wyznania, wyrażające wzajemne oddanie.

13. Voucher na kolację w ciemności

Zabierz swojego partnera w podróż przez smaki i tekstury, wielozmysłowe doznanie kulinarne, które zmylą Wasze kubki smakowe i otworzą umysł. Zaproś drugą połówkę do chwilowej rezygnacji z jednego z dominujących zmysłów, wzroku, w zamian za wzmocnienie pozostałych czterech, co pozwoli Wam całkowicie przewartościować postrzeganie otaczającego Was świata.

Co tak na prawdę sprawia, że Twój prezent to najlepszy prezent z okazji rocznicy ślubu?
Z każdym mijającym rokiem twój związek przechodzi kamień milowy i lepiej poznajesz współmałżonka.
Szukając prezentu dla swojego partnera, możesz poszukać czegoś, co reprezentuje twoje wzajemne uczucia – czegoś, co ma ukryte znaczenie.Prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy, gdy nikt inny nie rozumie jego znaczenia poza Twoim partnerem.

Możesz wybrać tradycyjny prezent rocznicowy, taki jak biżuteria lub pamiątka, i spersonalizować go odręczną notatką lub rysunkiem. Możesz też kupić zwykły przedmiot,
taki jak kubek lub długopis i wygrawerować wiadomość lub wydrukować obraz, który przypomni o Tobie Twojej drugiej połówce.

Bez względu na to, co wybierzesz dla swojego współmałżonka, gdy jest to ofiarowane z miłością, porusza serce i staje się niezapomnianym prezentem.

5/5 - (2 votes)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *