Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Pomysły na wieczór panieński

Jedną z najbardziej szalonych nocy w życiu każdej kobiety jest wieczór panieński. Jej druhna oraz wszystkie uczestniczki muszą więc zadbać o to, by był to czas pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Obecnie wieczór panieński może wyglądać naprawdę różnorodnie, ponieważ odbyć się może w wielu miejscach i na różne sposoby. Istnieje też dostęp do wielu niezwykłych atrakcji. Oczywiście w trakcji organizacji trzeba zwrócić uwagę na upodobania przyszłej Panny Młodej. Wszystkie plany powinny trafić w jej gust, by mogła być naprawdę zadowolona z hucznych obchodów jednej ze swoich ostatnich nocy jako niezamężna kobieta. Istnieje kilka punktów wieczoru panieńskiego, które wydają się być niezbędne zawsze, ale warto postawić także na elementy zaskoczenia, np. w formie ciekawych prezentów czy rzeczy do jedzenia.

Pomysły na wieczór Panieński

Jak zaplanować udany wieczór panieński?

Wieczór panieński to niespodzianka przygotowywana dla Panny Młodej przez najbliższe jej kobiety (siostry, koleżanki, przyjaciółki, czasem też dziewczyny ze strony przyszłego męża). Dziewczyna wybrana na świadkową (ale też inne koleżanki) organizację takiej zabawy powinny zacząć od dyskretnego wywiadu na temat upodobań najważniejszej osoby tego wieczoru. To do nich powinna zostać dopasowana główna idea spędzenia całej nocy. Jak może przebiegać sam wieczór, a raczej noc? Na naprawdę wiele różnych sposobów. Jeżeli przyszła panna młoda lubi gry i wyzwania, to pierwszym z pomysłów może być zorganizowanie dla niej wielu zabaw i zadań na wieczór panieński. Będą one idealnym sposobem na sprawdzenie odwagi czy innych, wybranych cech narzeczonej. Na pewno przyniosą też wiele śmiechu i dobrej zabawy wszystkim uczestniczkom. Zabawy mogą odbywać się w wybranym miejscu imprezy, albo nawet w kilku lokalizacjach. Wszystko zależy to od inwencji twórczej organizatorek całego przedsięwzięcia. Tym co może być wstępem do naprawdę udanej, całonocnej zabawy będzie urządzenie przyjęcia – przebieranki. Może odbyć się ona w wybranej konwencji, na przykład mogą być to zabawy dekadowe:
– czasy na dworach królów,
– artystyczna Bohema lat 20,
– czasy PRL-u,
– szalone czasy hipisowskie,
– lata 90.

Mogą być to też przebieranki orientalne, w stylu japońskim, bollywood albo takie w takie rytmie brazylijskiej samby. Dobrym pomysłem stać się może również impreza z motywem przewodnim na podstawie wybranego filmu, takiego jak na przykład: Dirty Dancing, Grease, Wielki Gatsby, Piraci z Karaibów czy Harry Potter. Wybór filmu będzie oczywiście zależeć od preferencji gwiazdy wieczoru, dla której trzeba też będzie przygotować wtedy odpowiedni strój-niespodziankę. Najśmieszniejsze mogą okazać się natomiast imprezy w stylu “Bad Taste Party” – to znaczy spotkanie pod znakiem kiczu, na które każda z uczestniczek będzie musiała ubrać się w jak najbardziej złym i tandetnym guście lub też zorganizowane zupełnie na luzie – party pidżamowego. Tego typu przyjęcia wymagają oczywiście większego zaangażowania i przygotowań, jednak są tego warte. Odpowiednio dobrane stroje, pasująca do nich muzyka, ale też adekwatne potrawy i drinki sprawią, że wieczór będzie niezwykły i naprawdę udany. Natomiast jeśli wieczór panieński będzie odbywał się w miejscu, do którego niekoniecznie chce się przebierać w nietypowe stroje (np. w klubie), postawić można na coś innego. Sprawdzić się mogą wtedy takie same sukienki lub np. personalizowane koszulki z napisem związanym z Panną Młodą (np. jej imieniem). Kolejną opcją są okazjonalne szarfy czy przypinki do ubrań.

Wieczór panieńską

W jaki jeszcze sposób może wyglądać wieczór panieński?

Nie musi być to wcale impreza typowa albo połączyć ją można z takim elementem rozrywki, który nie będzie całym motywem wieczoru, ale jedynie ciekawym wstępem. Do takich pomysłów zaliczyć można na przykład:

– Wieczór SPA. Można urządzić go w profesjonalnym gabinecie, z pokazem kosmetyków, dobieraniem ich do rodzaju skóry, a także z seansem masażu. Taki wieczór może odbyć się także w jednym z domów (np. domu druhny), gdzie zabiegi pielęgnacyjne będzie się przeprowadzać samodzielnie lub przy pomocy zaproszonej kosmetyczki.
– Wizyta w gabinecie kosmetycznym i przygotowanie makijażu wieczorowego. Przed wyjściem na dalszą część wieczoru dobrym pomysłem będzie zabranie gwiazdy wieczoru na przygotowanie profesjonalnego, ale niestandardowego i odważnego makijażu.
– Wynajem sali kinowej. Ciekawym rozpoczęciem nocy będzie seans filmowy na dużym ekranie, w trakcie którego zamiast popcornu można spożywać tort oraz pić drinki z parasolkami. Wybrany film może stać się zaś ciekawym wstępem do późniejszej imprezy z przebraniami.

Impreza panieńska w stylu karnawałowym

Coś oryginalnego, czyli najsmaczniejsze fontanny

Wieczór panieński musi się wiązać nie tylko z dobrą zabawą, ciekawymi pomysłami na zorganizowanie czasu, ale także z pysznym jedzeniem. Tym co sprawi, że będzie to naprawdę wyjątkowa noc, stać się może to, z czym ma się do czynienia stosunkowo rzadko. Będą to fontanny: czekoladowa oraz z alkoholem, które można zamówić wyprawiając imprezę w domu, ale też na przykład w wybranym lokalu. Tego rodzaju fontanny staną się nie lada atrakcją nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale dla wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego. Będzie to prawdziwie luksusowy dodatek, który sprawi na pewno wiele radości, zabawy i przyjemnych doznań. Fontanna czekoladowa będzie prawdziwą kaskadą smaku i aromatu, płynącą równym strumieniem, oczarowując przy tym niejedno podniebienie. Oczywiście należy się postarać o to, by było to jak najsmaczniejsze, dobrze się prezentujące, ale też opłacalne. Aby tak właśnie się stało, warto postawić na firmę która ma w swojej ofercie różne “pakiety” dotyczące takich słodkich atrakcji, które są dopasowane do liczby osób na danym przyjęciu, a także do ich preferencji smakowych (rodzaju czekolad oraz przekąsek wchodzących w skład zestawu). Takie są właśnie fontanny czekoladowe na wieczór panieński od Fountains Party, gdzie wybierać można spośród belgijskiej czekolady wysokopłynnej gorzkiej, czekolady mlecznej albo białej.

Na 20 osób przygotowuje się około kilograma czekolady, jednak dokładnych wyliczeń powinien dokonać w każdym indywidualnym przypadku usługodawca. To natomiast będzie determinowało potrzebną wielkość urządzenia. Fontannę z czekoladą ustawić można na dekoracyjnym podświetlonym podeście, na którym znajdzie się też miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria. Znajdująca się na dole fontanny (w misie), rozpuszczona czekolada jest zasysana do góry i spływa swobodnie po wszystkich kaskadach. Wtedy można do niej przystawiać nabite na patyczki kawałki owoców albo pianki marshmallow. Taka atrakcja na pewno osłodzi wieczór panieński i będzie jedną z najsmaczniejszych rzeczy jaką będzie miała okazję smakować przyszła Panna Młoda. Doskonałym uzupełnieniem smaku czekolady będzie zaś stół owocowy na wieczór panieński, który również można zamówić z oferty Fountains Party. Obita wystawa owoców będzie przyciągać nie tylko swoim smakiem, ale także niezwykłym, kolorowym wyglądem. Będzie też bardzo wygodna, ponieważ owoców nie będzie trzeba kroić, obierać, oddzielać twardych części, a od razu będzie można się nimi częstować. Wybór owoców będzie zależeć od organizatorek zabawy, ale zazwyczaj są to owoce sezonowe i egzotyczne.

Tym co jest takiej nocy niezbędne, a zdecydowanie uświetni wieczór panieński i zapewni jeszcze lepszą zabawę, będzie na pewno fontanna alkoholowa. Na pewno od razu zwróci ona uwagę wszystkich gości i stanie się niezwykłą formą dla serwowania napojów. Będzie ona na pewno oryginalnym uzupełnieniem miejsca z alkoholami, gdzie można będzie przygotowywać dla siebie ciekawe drinki. Co ważne, takie fontanny alkoholowe na wieczór panieński mogą serwować zarówno czyste alkohole – wino, wódkę czy whisky, jak i napoje bezalkoholowe. Takie atrakcje na wieczór panieński na pewno będą zaś doskonałym pomysłem, ponieważ sprawią, że ta szalona impreza stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Fontanny czekoladowe na imprezę panieńska

(Fontanny czekoladowe na wieczór Paniejski
Fontanny alkoholowe na wieczór Paniejski
Stół owocowy na wieczór Paniejski)

Ocena:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *