Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Komunia tuż, tuż – jakie atrakcje są dzisiaj w modzie?

Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenia zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Tego dnia zbiera się cała rodzina, a udana impreza zależy głównie od kreatywności gospodarzy. O ile dekadę bądź dwie dekady temu komunia była wydarzeniem podobnym do urodzin, o tyle dzisiejsze czasy wymagają urozmaicenia tego dnia, podniesienia go do rangi jednorazowego przeżycia. Naszym zadaniem jest sprawienie gościom przyjemności i sprawienie, że będą latami z uśmiechem wspominać ten dzień. Podobnie jak w przypadku innych uroczystości, komunia święta podzielona jest na czas galowy oraz poczęstunek. I dzisiaj skupimy się na tym drugim aspekcie urozmaicając go o atrakcje, które zostaną zapamiętane na długie lata.

Komunia święta

Coraz częściej wybieramy catering

Choć gospodarzami imprezy w praktyce są rodzice, to oczy gości zwrócone są na młode pokolenie. W obecnych czasach nie tylko prezenty robią wrażenie, ale przede wszystkim przyjęcie. Młody gospodarz rozumie, jak ważne są dania główne, ale zarówno on, jak i jego rówieśnicy najchętniej będą sięgać po desery i w tym elemencie warto zapewnić mu atrakcje. Przygotowanie wszystkich dań oraz deserów zajmuje sporo czasu, a obecne czasy naznaczone są cateringiem, gdzie ceny usług są na tyle atrakcyjne, że coraz częściej wolimy zająć się dekoracjami oraz zastawami, a przygotowanie poczęstunku zlecić firmie. Co atrakcyjniejsze to fakt, że decydując się na catering mamy do wyboru również szeroki wachlarz atrakcji kulinarnych, a do najpopularniejszych należą głównie desery, między innymi: fontanny z czekoladą oraz owocowe stoły.

Fontanny czekoladowe, stoły owocowe – gdzie ich szukać w Lublinie?

Podobnie jak tort urodzinowy, fontanna z czekolady będzie kulminacyjnym punktem imprezy, którą goście zapamiętają na długie lata. Co istotne wynajem fontanny czekoladowej w Lublinie następuje niemal „od ręki”, a na terenie kraju w dużych miastach można bez problemu kupić urządzenie na własność. Decydując się na zakup amatorskiej fontanny zmieścimy do niej około pół kilograma czekolady, a wynajmując urządzenie możemy liczyć na kilka kilogramów słodkiej zabawy. Pożądany efekt odniesiemy samym urządzeniem, ale podniebienia gości skradniemy jedynie doborem wysokiej jakości czekolady.

Kolejną atrakcją, która zapadnie w pamięć gości będą stoły owocowe, które także zamówimy w Lublinie. Nie chodzi o to, aby zapewnić jak najszerszy wachlarz owoców, ale o sposób ich przygotowania i podania. Firmy cateringowe, które specjalizują się w stołach owocowych potrafią czynić z nich cuda. Możemy zamówić dowolne rzeźby, możemy również nacieszyć oko palmami w całości wykonanymi z owoców. Podczas imprezy gospodarzowi zależy na doskonałej atmosferze, a chęć do sięgania po kolejne przystawki zdecydowanie jest tego dowodem. Stoły owocowe mają za zadanie „podkręcić” apetyt gości. Nie ma nic gorszego, gdy podczas spotkania musimy zmuszać gości do degustacji, dlatego tokiem myślenia “jemy oczami” sprawimy, że sekcja z owocami będzie najczęściej obleganą.

Album inny niż wszystkie

Wspomnieniem pierwszej komunii świętej jest album, do którego każdy z nas powraca po latach. Udana impreza, gdzie głównymi atrakcjami są fontanny oraz kreatywnie zastawione stoły wzbudzą uśmiech oraz cudowne emocje za każdym razem, gdy będziemy się im przyglądać po czasie.

Ocena:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *