Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu +48 530 075 100 biuro@fountainsparty.pl

Najlepsze atrakcje na chrzest – jak urozmaicić uroczystość?

Chrzciny to idealna okazja do zorganizowania uroczystości rodzinnej, podczas której będzie można należycie uczcić ten wyjątkowy dzień. Aby goście bawili się przednio, potrzebne są odpowiednie atrakcje. To kwestia priorytetowa zwłaszcza w przypadku uroczystości, w których dużą część gości stanowią dzieci oraz młodzież. W tym miejscu opiszemy popularne atrakcje na chrzest, które świetnie urozmaicą każdą uroczystość rodzinną.

Atrakcje na chrzciny

Fontanna czekoladowa – prawdziwa gratka dla gości

Czekoladę uwielbia niemal każdy z nas. To słodka przekąska, która rozgrzewa oraz poprawia nastrój. Zaserwowana w odpowiedniej formie, może być rewelacyjną atrakcją na chrzest. Popularnym wyborem są fontanny czekoladowe, które pozwalają degustować ciepłą, rozpuszczoną czekoladę. Zasady działania takiej fontanny są bardzo proste: podstawą jest pojemna misa na płynną czekoladę, która jest stale zasysana na górę, a następnie, spływa po kolejnych poziomach fontanny.

Obok czekoladowej fontanny znajdują się różnorodne przekąski: owoce, ciasteczka, pianki oraz inne smakołyki, które można skąpać w ciepłej czekoladzie. Wystarczy wybrać smakołyk, nabić go na patyczek, a następnie zamoczyć w spływającej czekoladzie. To niezwykle popularna atrakcja na chrzest, która budzi szczególny entuzjazm wśród najmłodszych gości na uroczystości.

Fontanna czekoladowa w zestawie z owocami

Stół z owocami – nieodzowna atrakcja na chrzest

Stół z owocami to kolejna propozycja dla osób organizujących uroczystość rodzinną z okazji chrztu. Bardzo często występuje ona w parze właśnie z czekoladową fontanną, ponieważ owoce świetnie nadają się do skąpania w płynnej czekoladzie. Stół z owocami zachwyca kolorytem oraz finezyjnymi kształtami. Znajdziemy tu imponujące rzeźby owocowe, a także wysokie palmy ułożone z różnorodnych owoców. Stół z owocami to wspaniała dekoracja, a przede wszystkim, sposób na oryginale zaserwowanie zdrowych i pożywnych smakołyków. Biorąc pod uwagę bogaty wybór owoców, nawet najbardziej wymagający koneserzy znajdą na stole coś dla siebie.

Owoce na chrzcinach

Oryginalne i stylowe dekoracje na imprezę okolicznościową

Uroczystość z okazji chrztu wymaga również stylowych dekoracji, które w należny sposób podkreślą podniosły charakter tego wyjątkowego dnia. Wspaniałą dekoracja są wspomniane już rzeźby oraz palmy owocowe, które nie tylko pięknie się prezentują, ale równie dobrze smakują. Wśród atrakcji na chrzest nie powinno zabraknąć różnokolorowych balonów, które zrobią wrażenie szczególnie na najmłodszych gościach. Dobrze prezentują się również klasyczne dekoracje kwiatowe.

Fotobudka na uroczystości rodzinne

Spotkanie w grodzie najbliższej rodziny to świetna okazja, aby zrobić sobie wspólne zdjęcia. Popularną atrakcją na różnych uroczystościach rodzinnych są fotobudki. To specjalne automaty przystosowane do robienia zdjęć o wysokiej jakości. W pakiecie z fotobudką często znajdują się także różne rekwizyty, które można wykorzystać do stworzenia wyjątkowych i humorystycznych zdjęć. Niemal każdy członek rodziny będzie chciał sobie zrobić zdjęcie z głównym bohaterem uroczystości, a zatem, świeżo ochrzczonym dzieckiem. Dlatego, też fotobudkę warto wymienić w gronie popularnych atrakcji.

Fotobudka na chrzciny

Uroczystość rodzinna dla najmłodszych? Tu sprawdzi się animator dziecięcy!

Imprezy rodzinne z dużą liczbą gości w wieku dziecięcym lubią wymykać się spod kontroli. Najmłodsi uczestnicy uroczystości są pełni energii i co rusz szukają nowych okazji do zabawy. Aby odciążyć nieco rodziców od konieczności stałej opieki nad swoimi pociechami, można zatrudnić animatora dziecięcego. Jest to osoba z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym, zajmująca się organizacją czasu dla dzieci. W ten sposób, najmłodsi uczestnicy uroczystości rodzinnej spędzają czas na bezpiecznej zabawie z wieloma walorami edukacyjnymi. Tymczasem dorośli mogą wykorzystać czas na rozmowy z dawno niewidzianymi krewnymi.

Animator dziecięcy na chrzcinach

W jaki sposób zamówić fontannę czekoladową i stół z owocami?

W tym celu należy skorzystać z usług specjalistów. Nasza firma od lat zajmuje się dekorowaniem oraz obsługą imprez okolicznościowych, w tym również uroczystości z okazji chrztu. W naszej ofercie dostępne są różnorodne pakiety, spośród których można wybrać pakiet idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Przed wynajęciem odpowiednich atrakcji, potrzebujesz podstawowych informacji: jak dużo osób weźmie udział w uroczystości? Jak dużą część gości stanowić będą dzieci? Jaki jest jadłospis na uroczystość? Odpowiedzi na powyższe pytania pozwalają wybrać optymalny pakiet zawierający fontannę czekoladową, a także kolorowy stół z owocami.

Fontanny czekoladowe i palmy owocowe

Jak korzystać z fontanny czekoladowej?

Na uroczystościach rodzinnych często można spotkać gości, którzy nieśmiało spoglądają w stronę fontanny czekoladowej. Często jest to związane z obawą o pobrudzenie uroczystego stroju. W związku z tym, warto powiedzieć kilka słów o korzystaniu z fontanny. W praktyce, jest to niezwykle proste i całkowicie bezpieczne!
Fontanna czekoladowa działa na takiej samej zasadzie, co fontanna wodna. W dolnej misie znajduje się czekolada, która jest na bieżąco podgrzewana. W środku znajduje się specjalne urządzenie, które zasysa płynną czekoladę w wyższe partie fontanny. Podczas tego procesu, czekolada się delikatnie wychładza, dzięki czemu, nie jest za gorąca, a przyjemnie ciepła. Obok fontanny powinny znaleźć się smakołyki: Ciasteczka, pianki, owoce, paluszki, krakersy oraz podobne przekąski. Należy także zadbać o patyczki, na które można nabić niektóre przekąski, np. owoce. Smakołyk podkładamy pod ściekającą czekoladę i gotowe – możemy raczyć się słodką przekąską!

Częstowanie się czekoladą z fontanny

W jaki sposób wybrać odpowiednią fontannę czekoladową?

Nasza firma posiada kilka modeli, które różnią się przede wszystkim pojemnością. Kluczowym czynnikiem jest liczba gości. Szacuje się, że na każde 10 osób potrzebne jest przynajmniej pół kilograma czekolady. W przypadku dużej liczby dzieci, zapotrzebowanie na czekoladę wzrasta. Warto także uwzględnić pozostały jadłospis – jeśli wybór przekąsek jest bardzo duży, zwykle zużywane są mniejsze ilości czekolady. Model dobierany jest pod kątem liczby gości. Dostępne są również warianty smakowe czekolady: belgijska gorzka, mleczna, a także biała. Fontanna jest ustawiona na podświetlanym podeście, co stanowi dodatkową atrakcję wizualną.

Jakie korzyści oferuje zdrowy i kolorowy stół z owocami?

Stół z owocami pozwala w oryginalny i bardzo elegancki sposób zaserwować zdrowe przekąski, które zaspokoją oczekiwania największych koneserów. Ze względu na bogaty wachlarz kolorów, taki stół sam w sobie jest również stylową dekoracją. Na stole nie brakuje zresztą dodatkowych dekoracji w postaci palm owocowych oraz rzeźb owocowych. Stoły owocowe idą w parze z czekoladową fontanną, ponieważ owoce to świetna forma przekąski, którą można zamoczyć w płynnej czekoladzie.

No dobrze, a jakie owoce wiodą prym na takim stole? Przede wszystkim: truskawki, ananasy, melony, banany, kiwi, winogrona, mandarynki, pomarańcze oraz śliwki. W sezonie letnim znajdziemy tu również wiśnie oraz czereśnie. Popularnym dodatkiem do takiego stołu są także orzechy oraz suszone morele, rodzynki oraz inne bakalie.

Palma owocowa na wesele

Atrakcje na chrzest to gwarancja udanej uroczystości rodzinnej

Fontanny czekoladowe, stół z owocami, fotobudka, różnokolorowe dekoracje, obecność animatora – to wszystko uatrakcyjnia uroczystość rodzinną i podkreśla rolę tego szczególnego dnia. Dzięki licznym atrakcjom, szczególnie dobrze bawią się najmłodsi goście, co z kolei oznacza większą wygodę dla ich rodziców i opiekunów, którzy mogą skupić się na rozmowach z innymi uczestnikami uroczystości.

Nasza firma ma bogate doświadczenie w obsłudze oraz dekorowaniu różnych uroczystości rodzinnych, w tym również imprez okolicznościowych związanych z chrztem lub pierwszą komunią świętą. Możemy zaoferować bogaty wybór atrakcji oraz dodatków, które uświetnią charakter każdej imprezy. Jeśli interesują Cię najlepsze atrakcje na chrzest, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

5/5 - (1 vote)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *